ABC form muzycznych

Wydawnictwo: Musica Iagellonica
muzyka
muzyka
znk

Jest to cenne kompendium podstawowej wiedzy o formach muzycznych, dające niemal całościowy przegląd wiadomości teoretycznych na podstawie dostępnej polskiej literatury. Układ pracy nawiązuje do 5-tomowych Form muzycznych J. i K. Chomińskich i obejmuje: muzykę instrumentalną, wokalną i balet. Publikację cechuje prosty i zrozumiały język. Poszczególne tematy ilustrowane są przykładami nutowymi, ułatwiającymi zrozumienie treści teoretycznej.

źródło opisu: mi.pl

źródło okładki: mi.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!