Odwieczna Ścieżka odkryta na nowo. O czym wiedział Pierwszy Kościół

Tłumaczenie: Agata Raczyńska
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dawida
The Ancient Road Rediscovered. What the Early Church knew...
9788377520697
inne
WiktoriaInga

Odwieczna Ścieżka pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie "dokąd zmierzam". Wypalenie, wyczerpanie, poczucie bycia gorszym od innych i ciągła gonitwa w imię służby Bogu. Jeśli ten opis coś Ci przypomina, oznacza to, że powinieneś pomyśleć o dwóch drzewach z ogrodu Eden - drzewie poznania dobra i zła oraz o drzewie życia. Które z nich Cię karmi? Jedno daje owoc zwycięstwa, drugie - porażki, z jednego z nich wypływa także prawdziwa miłość. Czy to możliwe, by właśnie miłość była odpowiedzią i rozwiązaniem? Jeśli tak, to czym ona jest, że ma taką moc? Książka ta pomoże zmierzyć się z prawdą i przygotuje na doświadczanie Ojcowskiego Serca Boga, które zmieni Twoją rzeczywistość.

źródło opisu: http://wydawnictwodawida.pl/index.php

źródło okładki: http://wydawnictwodawida.pl/index.php

ginewra | 2018-04-06
Przeczytana: 11 marca 2018

Ta książka zrobiła na mnie duże wrażenie. Myślę, że była mi potrzebna właśnie w tym momencie. Pomogła mi zrzucić stres i na nowo uwierzyć, że jestem kochana taka, jaka jestem. Polecam

WiktoriaInga | 2018-03-08

Przeczytałam tę książkę, jak tylko się ukazała i od tamtej pory nie mogę o niej zapomnieć - ciągle mam w głowie replay z poruszonymi przez nią wątkami. Poruszyła mnie, skonfrontowała, dała odpowiedzi na trudne pytania.

A o czym jest? Trochę o osądzaniu, trochę o miłości - takiej, która swobodnie płyniemy i przynosi przełomy, trochę o dwóch drzewach z ogrodu Eden.

Polecam wszystkim, a w szczególności tym, którzy pragną doświadczyć Ojcowskiego Serca Boga :)