Zawsze możesz zacząć od nowa. Poradnik spowiedzi dla młodych

Wydawnictwo: Homo Dei
filozofia, etyka
Iga Friedrich

Bóg stworzył ciebie i mnie na swój obraz i podobieństwo. Stwórca pragnie, by każdy z nas był szczęśliwy, czyli by trwał w miłości. Dramat zaczyna się wtedy, gdy ktoś – podobnie jak syn marnotrawny – szuka szczęścia tam, gdzie nie może go znaleźć, czyli w owej „dalekiej krainie”, w której nie ma Boga ani Jego miłości. Książka, którą trzymasz w ręku, mówi o tym, jak uwalniać się od grzechu i powracać do miłosiernego Boga, który cierpliwie na nas czeka i pragnie nam urządzić święto ocalenia.

Pamiętaj, że nawet jeśli po raz kolejny upadniesz, zawsze możesz zacząć od nowa!

źródło opisu: opis okładkowy

źródło okładki: strona www wydawcy książki

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!