Księga duchów

Wydawnictwo: Amber
The Encyclopedia of Ghostst and Spirits
Zjawiska nadprzyrodzone
Pistacia

Czy można znaleźć przekonujące dowody na istnienie duchów?Autorzy - znani badacze zjawisk nadprzyrodzonych stosują metody naukowe - przytaczają setki udokumentowanych i starannie opracowanych doniesień o duchach z różnych epok i różnych części świata.( Biała dama, Holender, Orient express i inne niewyjaśnione fenomeny)

[opis wydawcy]

infernus | 2016-08-15
Przeczytana: 12 sierpnia 2016

Bogaty zbiór relacji o zjawiskach paranormalnych. Opisane rzeczowo i przejrzyście. Zamieszczone są relacje zarówno o sławnych, jak i o mniej znanych duchach. Myślę, że każdy, kto interesuje się zjawiskami paranormalnymi powinien przejrzeć tę lekturę.

Magda | 2014-11-17

Nie można tego określić jako książkę - z fabułą czy jakąkolwiek akcją, jest to jakby poradnik po duchach, słownik duchów - ale da się czytać, nawet ciekawe, idealne na samotne wieczory - nutka dreszczyku każdemu robi dobrze :)

czarna_zjawa | 2011-07-10

Jeśli ktoś interesuje się zjawiskami paranormalnymi - to warto przeczytać tę pozycję.

Zuzanna | 2016-08-31
Przeczytana: 31 sierpnia 2016