AQQ - Magazyn komiksów, nr 2 (23) / marzec 2001

Wydawnictwo: Zin Zin Press
magazyn komiksowy
czasopisma

23. numerowi Magazynu Komiksów AQQ towarzyszy plakat z Jeżem Jerzym (w dwóch wersjach). Nowością jest wkładka z kolorowymi komiksami. Ma ona tytuł "Komixorama" i w przyszłości być może stanie się osobnym pismem komiksowym. W numerze sporo znanych serii komiksowych (Jeż Jerzy, Kic Przystojniak, Więzień, Cienki Bolek) oraz komiksy kilku innych twórców młodego pokolenia - Macieja Mazura, Bartka Turka i Macieja Simińskiego, czy debiutantów: Roberta Służałego, Huberta Ronka i Tomasza Meringa. Oczywiście są też dalsze przygody Pifita, autorstwa Igora Baranko, które właśnie w tym czasie ukazują się w albumie w USA. Okładkę do AQQ wykonał znany z "Produktu" Filip Myszkowski. On też (wspólnie z Szymonem Stelmaszykiem) stworzył okładkę kolorowej "Komixoramy", w której znajdziemy "Mikropolis" oraz erotyk fantasy. W części publicystycznej oprócz mnóstwa informacji z kraju i ze świata, recenzji i relacji z imprez, także wywiad z Radosławem Kleczyńskim, sprawozdanie z Angouleme, fotoreportaż z powstawania "Produktu", tajemnice polskich komiksów.

źródło opisu: http://www.aqq.com.pl/archiwalne/aqq23.html

• Kiedyś się odnajdziemy
  • Tabu
  • Rana
  • Wkręceni
  • Mój rok relaksu i odpoczynku
  • Chłopak, którego nie było
  • (Nie)młodość. Czy kobiecość ma termin ważności?
  • Nasze miejsce
  • Tylko dla dorosłych
  • Szczury Wrocławia. Szpital
  • Lego. Jak pokonać kryzys, zawojować świat i zbudować potęgę z klocków
Ceremonia

7,34 (178 ocen i opinii)
Wkręceni
Steve Cavanagh

8,8 (15 ocen i opinii)
Mój rok relaksu i odpoczynku
Ottessa Moshfegh

6,23 (26 ocen i opinii)
Chłopak, którego nie było
Elżbieta Rodzeń

8,53 (131 ocen i opinii)
(Nie)młodość. Czy kobiecość ma termin ważności?
Natasza Socha

4,75 (12 ocen i opinii)
Szczury Wrocławia. Szpital
Robert J. Szmidt

7,75 (48 ocen i opinii)
Lego. Jak pokonać kryzys, zawojować świat i zbudować potęgę z klocków
Niels Lunde

8 (1 ocen i opinii)
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!