Pułapka pożądania

Wydawnictwo: Oficynka
Marczewek

Czy można osiągnąć wszystko? Pewnego dnia wzięty psycholog Igor Jaskierski otrzymuje informację o niezwykle groźnym włamaniu do systemu bankowego. Sytuacja jest na tyle nietypowa, że policja prosi Igora o pomoc w dotarciu do hakera. Ten zaś igra z losem kolejnych ofiar i nie odpuszcza. Igor i jego towarzyszka Kaja będą musieli ponownie rozwikłać mroczną zagadkę.

źródło opisu: http://oficynka.pl/pl/p/Pulapka-pozadania-Karina-Krawczyk/665

źródło okładki: http://oficynka.pl/pl/p/Pulapka-pozadania-Karina-Krawczyk/665

Marynarz | 2018-08-23
Przeczytana: czerwiec 2018

Niezwykła książka o zaułkach ludzkiego umysłu, ukazująca, że zbyt mocne pożądanie kogoś lub czegoś zazwyczaj źle się kończy. Ta książka jest jak poradnik życia!

Karina Krawczyk | 2018-08-22

Polecam gorąco!!!

Majunia | 2018-08-22

"Pułapka pożądania" to książka, która pozwoliła mi spojrzeć inaczej na życie. Poza głównym wątkiem, będącym dla mnie tylko dodatkiem, znalazłam w niej kilka, ale jakże ważnych sformułowań.
Autorka reklamuje powieść jako pomagającą osiągnąć wiele w życiu. To dzięki magii pozytywnego myślenia moje życie nabrało sensu.
Karina Krawczyk ponadto zamieściła w książce kilka wiadomości na temat wydarzeń historycznych, będące zgodne z moimi zainteresowaniami, co szczególnie dla mnie podniosło atut dzieła. Lektura wciągnęła mnie od pierwszej strony, a wartka akcja spowodowała, że czytałam ją bez wytchnienia.Autorka dobrze buduje zdania, ma świetny styl, dzięki czemu dobrze się czyta.
Do "Pułapki pożądania" na pewno będę wracać, gdyż zaznaczyłam sobie w niej wątki, jakie mnie budują i zdania, które działają jak najlepsze afirmacje!

Alicja | 2018-08-04

Przyznam szczerze, że rzadko czytam takie książki, czyli polską literaturę. Jednak chciałam przekonać się i spróbować czegoś nowego. Skuszona opisem, a także okładką sięgnęłam po Pułapkę pożądania. Jednak tego szału nie było. Dlaczego? Cóz, akcja została zaplanowana całkiem dobrze. Tutaj plus. Ale kreacja bohaterów, opisy i dialogi... O nie. Zdecydowanie nie chciało mi się tego czytać i brała mnie ogromna irytacja, gdy sięgałam po tę książkę. Najbardziej przeszkadzały mi cholernie patetyczne dialogi, bardzo sztuczne i naciągane. Nie odkryłam chemii między postaciami, nie zżyłam się z nimi i nawet ich nie polubiłam. Autorka nie przykuła uwagi czytelnika, więc ostatecznie całość wypada kiepsko, mimo ładnej okładki. Niestety, nie mogę polecić tej powieści.