Dark in Death

Okładka książki Dark in Death J.D. Robb
Okładka książki Dark in Death
J.D. Robb Wydawnictwo: Amazon Digital Services Cykl: In Death | Oblicza śmierci (tom 46) literatura piękna
In Death | Oblicza śmierci (tom 46)
Amazon Digital Services
2018-01-30
2018-01-30
#mystery # Literature #Fiction

Mocno przeciętna historia, antagonista raczej mało wiarygodny i bez przekonywującego motywu.

Spokojnie ten tom można pominąć w serii ;)

Spokojnie ten tom można pominąć w serii ;)

A tam, taka sobie powieść-sensacja-kryminał napisana przez Norę Roberts pod pseudonimem.
Akcja dzieje się... za jakieś 40 lat! To chyba tylko jedyna ciekawa rzecz z tej książki.
Sorry, ale mnie nie urzekła niestety. Te niestrawne dialogi, sztywne jakieś takie, sztuczne. Ci bohaterowie przewidywalni.
No nie, nie dla mnie.

No nie, nie dla mnie.

Była to moja pierwsza książka z tej serii i muszę powiedzieć, że... strasznie ciężko było przez nią przebrnąć, przez tą dziwaczną, moim zdaniem, próbę osadzenia akcji w jakiejś tam przyszłości.
Zdecydowanie lepiej czytało by się gdyby akcja działa się w naszych czasach bez tych wszystkich bzdurnych "łącz", "autokucharzy", dziwacznych sposobów na omijanie korków czy niezliczoną ilość razy użytego słowa "centrala"....
Zwyczajnie nie sądzę by tak miał wyglądać świat za jakieś 40 lat...

Strasznie banalne, ale szybko się czyta. Pierwsza przeczytana książka tej autorki oraz z tej serii, więc może tak ma być. Hehehe🙂🙂🙂

Ciekawa, można oderwać sie myślami.

Ciekawa, można oderwać sie myślami.

Jak zawsze niezawodna! Każda kolejna część podbija moje serduszko...

Jak zawsze niezawodna! Każda kolejna część podbija moje serduszko...

Po raz pierwszy sięgnęłam po książkę tej autorki i nie zawiodłam się. Serdecznie polecam.

Czytadło, nic poruszającego, wszystko przewidywalne i płytkie, sztywne dialogi, wymuszone zwroty akcji, czyli ich brak.
Nie poruszyło mnie i jakoś brak chęci na kolejne tomy tej autorki, zdecydowanie brak.

Nie czytałam nic tej autorki wcześniej. Dobra lektura ze względu na rozwiązanie zagadki.

Beznadziejna książka, nudna, przegadana prawie do końca. Głupie dialogi, dla mnie często niezrozumiałe. Towarzyszyło mi czasem wrażenie, że ktoś to pisał po pijaku. Dla mnie strata czasu.

• Thriller/sensacja/kryminał

Dodaj cytat z książki Dark in Death