Strażnicy Rzeczypospolitej. Prezydenci Polski w latach 1989-2017

Okładka książki Strażnicy Rzeczypospolitej. Prezydenci Polski w latach 1989-2017 Tomasz Nałęcz
Tomasz Nałęcz Wydawnictwo: Polityka historia
historia
Polityka
2017-01-01
2017-01-01
prezydenci historia

Okładka książki 1989-1990 Czas Przełomu Daria Nałęcz, Tomasz Nałęcz
1989-1990 Czas... Daria Nałęcz, Tomas...
Okładka książki Legenda legionów Marek Cisek, Joanna Dufrat, Krzysztof Filipow, Krzysztof Andrzej Jeżewski, Michał Klimecki, Jarosław Kurkowski, Jacek M. Majchrowski, Wacława Milewska, Mirella Kurkowska, Tomasz Nałęcz, Hanna Szczechowicz, Maria Zientara
Legenda legionów Marek Cisek, Joanna...
Okładka książki Historia Polski. (IV) lata od 1939 do czasów obecnych. Andrzej Chwalba, Tomasz Nałęcz, Andrzej Paczkowski
Historia Polsk... Andrzej Chwalba, To...

Interesująca, napisana zrozumiałym dla politycznych laików językiem książka. Dla tych, co na co dzień w polityce nie "siedzą", z pewnością rzuci nieco światła na czas Polski za kolejnych prezydentów. Rozdziały przyporządkowane kolejnym głowom państwa wprowadzają pewien porządek i wyobrażenie o tym, jak latami zmieniał się nasz kraj po upadku komunizmu.

Niestety, poddałam się na ostatnim rozdziale o dudzie - nerwy zawiodły, ale to już z powodów politycznych, nie książki :) - i nie doczytałam.

Polecam.

Niestety, poddałam...

• E-Booki
  • 1. Ebook'i
  • Biografia
  • Kupione-2017
  • Papierowe

Dodaj cytat z książki Strażnicy Rzeczypospolitej. Prezydenci Polski w latach 1989-2017