Dyskusje o książce Architekci natury, czyli genialne budowle w świecie zwierząt

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Ekstremalne zabawy młodych. Moda, hobby i pragnienie przekraczania wszelkich granic. Ekstremalne zabawy młodych. Moda, hobby i pragnienie przekraczania wszelkich granic.
2 dni temu
Stosik na listopad 2021
 Dźbowieść. My w sPRLowanej codzienności Dźbowieść. My w sPRLowanej codzienności    Gra Luizy Gra Luizy    Odzyskanie Odzyskanie     Nietypowy mundurowy. Psy do zadań specjalnych
2 lata temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019
Rok 2019 był dla mnie dobrym czytelniczym rokiem. W ramach wyzwania przeczytałam 24 książki. Wyzwanie zakończone sukcesem! Dzięki niemu przeczytałam książki, po które raczej bym nie sięgnęła nie chcąc zmieniać swoich czytelniczych przyzwyczajeń. Okazało się, że czasem warto zmienić upodobania :) Mam nadzieję, że wyzwanie 2020 pozwoli mi odkryć jeszcze więcej ciekawych...
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MARZEC 2019)
Sprzedam  Amerykańscy bogowie Amerykańscy bogowie  Sąd Wojenny Sąd Wojenny  Koniec świata w Breslau Koniec świata w Breslau  Żółte ptaki
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Listopad 2018)
 Hardy, twardy, najlepszy Hardy, twardy, najlepszy
Pokazuje 6 z 9
Zobacz kolejne