Słownik pojęć SEO (angielsko-polski i polsko-angielski)

Wydawnictwo: Ridero, Seostation
SEO, słownik SEO
kr0peczka

Słownik pojęć SEO angielsko-polski i polsko-angielski jest najnowszą publikacją na rynku związaną z SEO (optymalizacja stron internetowych pod kątem wyszukiwarek). Słownik zawierający 462 hasła będzie pomocny podczas czytania angielskojęzycznych blogów czy stron poświęconych SEO zarówno dla osób na co dzień zajmujących się pozycjonowaniem stron, jak i osób, które dopiero zgłębiają tajniki tej...

Słownik zawierający 462 hasła będzie pomocny podczas czytania angielskojęzycznych blogów czy stron poświęconych SEO zarówno dla osób na co dzień zajmujących się pozycjonowaniem stron, jak i osób, które dopiero zgłębiają tajniki tej dziedziny. Z pewnością ułatwi zrozumienie specjalistycznych treści oraz tworzenie angielskojęzycznych tekstów poświęconych SEO.

Słownik można kupić zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej (mobi, epub). Jest dostępny w kilku księgarniach internetowych, w tym m.in. w księgarni Alimero (http://alimero.pl/slownik-pojec-seo-186503.html) i Ridero (https://ridero.eu/pl/books/slownik_pojec_seo/).

źródło opisu: Opis własny na podstawie Seostation.pl

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

kr0peczka | 2018-03-01
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 01 marca 2018

Bardzo przydatny! Pierwsza tego typu publikacja na polskim rynku i od razu strzał w dziesiątkę. Rozjaśnił mi definicje wielu pojęć, co do których miałam wątpliwości, a których nie było nawet gdzie wcześniej sprawdzić.

Mateusz | 2018-02-01
Michał P | 2018-01-29