Aż do śmierci

Wydawnictwo: Filia
Till Death
giovanna

Minęła dekada, odkąd Sasha Keeton wyjechała z rodzinnej miejscowości w Wirginii Zachodniej. Dziesięć lat odkąd uciekła seryjnemu mordercy znanemu jako Pan Młody. Teraz wraca, by pomóc matce w prowadzeniu rodzinnego pensjonatu i zderza się z przeszłością. Sashy znów ktoś grozi. Agent FBI Cole Landis przyrzeka o nią dbać, choć dziesięć lat temu nie zdołał zapobiec najgorszemu. Kiedy kolejne...

Dziesięć lat odkąd uciekła seryjnemu mordercy znanemu jako Pan Młody.

Kiedy kolejne kobiety znikają bez śladu, a w miasteczku pojawiają się niepokojące znaki, dziewczyna ocalała po ataku Pana Młodego znów zaczyna się bać. Cole nie wybaczył sobie, że nie pomógł Sashy, gdy została uprowadzona i teraz zamierza jej to wynagrodzić… Zadurzony w pięknej dziewczynie agent pragnie jej coraz mocniej.

Jednak ktoś ich obserwuje. I czeka.

Pierwszy błąd Sashy może okazać się jej ostatnim.

źródło opisu: http://www.wydawnictwofilia.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwofilia.pl/

katala | 2018-07-23
Przeczytana: 23 lipca 2018

Nie wiedziałam czego oczekiwać po autorce książek dla młodzieży w wydaniu sensacyjnym. Jak się okazało nie tylko w wydaniu sensacyjnym, ale jak „donosi” naklejka na książce, również w wydaniu sexy.
Z punktu widzenia lekkiego zjadacza kryminałów, mogę powiedzieć tylko, że było średnio. O ile końcówka może rzeczywiście lekko zaskoczyć, o tyle początek wskazuje tego „złego”, szybciej niż czytelnik zacznie zastanawiać się, kim on jest. On i ona, choć znacznie bardziej posunięci w latach niż młodzieżowi bohaterowie autorki, niekiedy przejawiają zestaw zachowań charakterystycznych dla ludzi młodych, nieobarczonych przykrymi doświadczeniami, lekkomyślnych, żeby nie powiedzieć bezmyślnych. I zdecydowanie przoduje tutaj bohaterka. Ciężko polubić ją i jej zachowanie, skupianie się na rzeczach najmniej istotnych, oraz lekkomyślność graniczącą z brakiem zdrowego rozsądku.
Ale książce trzeba przyznać, że czyta się ją bardzo szybko. I jeśli ktoś nie oczekuje rozwiniętego, logicznego wątku...

Pistacia_Vera | 2018-03-21
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 21 marca 2018

Dla mnie ta historia była zbyt przewidywalna w warstwie kryminalnej i zbyt przesłodzona w warstwie obyczajowej. I jeszcze autorka zdecydowała się na zbyt dokładne opisy czynności wykonywanych przez bohaterów podczas dialogów: podniósł rękę, opuścił rękę, podparł rękę itp.

mania_kch | 2018-03-16
Na półkach: 2018, Przeczytane

Może to i nie jest porywający romans, ani trzymający w napięciu kryminał, jednak czyta się bardzo przyjemnie. Na plus zasługuje to, że autorka potrafiła mnie zaskoczyć. Sporo akcji, sporo emocji i dobre zakończenie.
Polecam :)

AngelFire | 2018-02-28
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam, Romanse
Przeczytana: 27 lutego 2018

Jennifer L Armentrout zasłynęła z literatury typowo młodzieżowej.Seria Lux zostanie w mojej pamięci już chyba na zawsze.Lecz teraz autorka pokazała się z zupełnie innej trony.Pokazała bardziej mroczny charakter swojej twórczości.

Aż do śmierci to opowieść kryminalna z potwornymi przeżyciami i miłością,która jako jedyna daje nadzieję na przetrwanie kolejnych dni.Bo ci,którzy są obok mogą okazać się naszymi największymi wrogami.I nigdy nie wiadomo kiedy przyjaciel stanie się wrogiem.

Mimo iż nie przepadam za kryminałami ta opowieść absolutnie przypadła mi do gustu.Uwielbiam styl pisania autorki,który prawił,że nie mogłam się oderwać przez te parę godzin od tej historii aż jej nie skończyłam.Pani Armentrout pokazuje również jak tragiczne sytuacje wpływają na nasze życie oraz jak wielką trzeba mieć siłę wewnętrzną aby ruszyć dalej.Więc mogę z absolutną pewnością stwierdzić,że powieść Aż do śmierci jest godna polecenia

nihmetay | 2018-05-06
Na półkach: Przeczytane, Do kupienia
Przeczytana: 06 maja 2018

Ciekawa fabuła, dużo się dzieje, trzyma lekko w napięciu do tego wątek miłosny. Jak dla mnie bomba :) zatem polecam.

Do tej pory Jennifer L. Armentrout znana mi była z powieści new adult oraz paranormal romance i jak dotąd nie zawiodłam się na ani jednej przeczytanej książce. Czy z Aż do śmierci jest podobnie? Czy autorka odnalazła się w innym gatunku?

wiooletka13 | 2018-03-02
Przeczytana: 02 marca 2018

Jedna z lepszych książek które ostatnio czytałam. Akcja buduje się stopniowo, ani przez chwilę nie jest nudno ! Polecam bardzo tę książkę !

Weronika | 2018-03-08
Przeczytana: 05 marca 2018

Tekst z bloga: http://weronikarecenzuje.blogspot.com/2018/03/recenzja-jennifer-l-armentrout-az-do.html

Zazwyczaj nie sięgam po książki fantasy, kryminały, horrory, czy właściwie wszystko, co nie jest romansem. A jeśli już to robię, muszę mieć pewność, że książka jest dobra. Tą pewność zawsze miałam z Jennifer L. Armentrout, która znana także pod nazwiskiem J. Lynn wydała moją ulubioną serię "Zaczekaj na Mnie", a także jedną z nielicznych serii fantasy, jaką przeczytałam - "Lux". Jest to autorka, która napisała jedne z najlepszych historii miłosnych, dlatego wiedziałam, że muszę sięgnąć po "Aż do Śmierci", nawet jeśli jest to coś innego, niż zazwyczaj. Więc jakie były moje odczucia?

Sashy Keaton jako jedynej udało się uciec spod rąk seryjnego mordercy i gwałciciela znanego jako Pan Młody. Od czasu tragicznych morderstw minęło dziesięć lat, a teraz dwudziestodziewięcioletnia dziewczyna wreszcie postanawia wrócić do rodzinnego miasteczka, gotowa zostawić przeszłość za sobą. Gdy o...

Monika Szulc | 2018-03-05
Przeczytana: 05 marca 2018

Sasha przeżyła piekło! Uciekła seryjnemu mordercy i by zapomnieć o traumatycznych wspomnieniach, postanawia wyjechać. Zostawia matkę, przyjaciółkę i chłopaka. Po dziesięciu latach pragnie odzyskać stracony czas i wraca w rodzinne strony. Kiedy w miasteczku zaczynają znikać kobiety, Sasha wie, że przeszłość o niej nie zapomniała. Kto jest zabójcą? Morderca powstał z martwych? Czy Cole, dawna miłość, zdoła ocalić Sashe?

Jestem wielką fanką Jennifer L. Armentrout! Co dziwne, to poznałam ją dzięki serii wydanej przez Wydawnictwo Amber. „Zaczekaj na mnie” zapoczątkowało wyśmienity cykl, wydany pod pseudonimem J. Lynnn. Dopiero później przeczytałam serię Lux, a muszę powiedzieć, że jestem zakochana w fantastyce! To była obłędna seria, tak samo jak cykl Dark Elements! Tym razem autorka postanowiła zaprezentować się w innym gatunku, a mianowicie w thrillerze!

Książka wciąga od pierwszej strony! Dosłownie! Jeśli tak mają prezentować się książki z cyklu „Sexy Crime”, to ja chcę...

gosia | 2018-03-23
Przeczytana: 23 marca 2018

Uwielbiam Jennifer L.Armentrout znaną również jako J.Lynn ,no i po raz kolejny autorka pokazała że jest doskonała w tym co robi..
Czytałam wiele jej książek min;Zaczekaj na mnie, Frigid,serię Lux oraz Obsesję. A to kolejna jej bardzo dobra książka.. Tylko tym razem moi drodzy nie jest to typowy romans Nev adult ani fantasy-lecz bardziej romans połączony z trillerem-oczywiście zabarwiony kilkoma scenami z pieprzykiem :)

Sasha niegdyś przeszła piekło,jednak jako jedynej udało jej się przeżyć i uciec mordercy. Zaraz po tym Sasha zostawia wszystko,dom,matkę,szkołę i swoją miłość Cola Landisa i wyjeżdża..Jednak po 10 latach sytuacja jej matki zmusza ją do powrotu.. Gdy tylko Cole dowiaduje się o powrocie dziewczyny,odrazu przybywa na jej spotkanie i postanawia ją odzyskać.. przyrzeka że tym razem będzie ją chronił za wszelką cenę..no i ma pole do popisu ponieważ horror z przed 10 lat powraca, morderca znowu zabija..mimo że Cole robi wszystko aby Sasha czuła się bezpieczna (a...