Kapuś

Cykl: Anton Brekke (tom 1) | Seria: Czarna seria
Wydawnictwo: Czarna Owca
Tysteren
Ag2S

Nowy Jork, 1960 rok. Vincent Giordano zostaje przyjęty do znanej rodziny mafijnej Locatelli i przeżywa swój chrzest bojowy: ma zlikwidować kapusia. Tymczasem współcześnie w norweskim Fredrikstad ginie jeden z najbogatszych mieszkańców miasta. Policja podejrzewa, że motywem mogą być finanse. Śledztwo prowadzi sierżant Anton Brekke z norweskiej policji kryminalnej, Kripos. Wesoły, nieco przy...

Śledztwo prowadzi sierżant Anton Brekke z norweskiej policji kryminalnej, Kripos. Wesoły, nieco przy tuszy, bezczelny, lubi kobiety i grę w pokera. Pomaga mu młody, ambitny stażysta, Magnus Torpem. Kolejne tropy prowadzą do nieoczekiwanych wniosków, opowieści splataja się ze sobą, prowadząc do zaskakującego zakończenia.

źródło opisu: https://www.czarnaowca.pl/kryminaly/kapus,p1473769351

źródło okładki: https://www.czarnaowca.pl/kryminaly/kapus,p1473769351

Agnieszka | 2019-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2019

Nie czułam tego "wow" przy czytaniu, ale na tyle zainteresowała mnie historia, że przeczytałam do końca.... I na tym chyba koniec z tym autorem.