Japońskie realia. Polityka i gospodarka.

Okładka książki Japońskie realia. Polityka i gospodarka. Tadeusz Bodio, Joanna Marszałek-Kawa
Okładka książki Japońskie realia. Polityka i gospodarka.
Tadeusz BodioJoanna Marszałek-Kawa Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek Seria: Biblioteka Azji i Pacyfiku historia
historia
Biblioteka Azji i Pacyfiku
Wydawnictwo Adam Marszałek
2017-01-01
2017-01-01
9788380196445
japonia współczesna japonia polityka gospodarka

Okładka książki Stosunki chińsko-amerykańskie w warunkach rozwoju nowoczesnych technologii Katarzyna Chałubińska-Jentkiewicz, Joanna Marszałek-Kawa
Stosunki chińs... Katarzyna Chałubińs...
Okładka książki Współczesna Azja: aspekty polityczne, społeczne i kulturowe Joanna Marszałek-Kawa, Jakub Zajączkowski
Współczesna Az... Joanna Marszałek-Ka...
Okładka książki Cultural, Social and Political Dimensions of Non-European Societies: Case studies of selected societies in Asia and the Middle East Joanna Marszałek-Kawa, Jakub Zajączkowski
Cultural, Soci... Joanna Marszałek-Ka...
Okładka książki Selected Socio - Economic and International Relations Issues in Contemporary Asian States Tadeusz Dmochowski, Joanna Marszałek-Kawa
Selected Socio... Tadeusz Dmochowski,...

9 artykułów naukowych pod redakcją Joanna Marszałek-Kawa i Tadeusza Bodio. Reprezentują różny poziom. Zdecydowanie najsłabszy jest pierwszy artykuł "Polityczne wzory przywództwa i władzy w Japonii".
Kolejne, już lepsze to: "Partia Liberalno-Demokratyczna w systemie partyjnym Japonii po 1993 roku";
"Japońskie batalie o historię";
"Neorealizm w Japonii oraz narodziny japońskiej armii w okresie restauracji Meiji";
"Jak 'Cool Japan' zostało zmyte przez 'Hallyu' - związki soft poweru z gospodarką";
"Jak wyjść z pułapki wielolatniej stagnacji? Japońskie realia 2016";
"Ekonomiczne i polityczne uwarunkowania współpracy gospodarczej Japonii i Unii Europejskiej";
"Między gospodarkąa zobowiązaniami politycznymi: relacja rosyjsko-japońskie po konflikcie ukraińskim" i
"Stosunki Bilateralne między Japonią a Tajwanem w kontekście Chińskiej Republiki Ludowej".

"Japońskie batalie o historię";
"Neorealizm w Japonii oraz narodziny...

• 類: Essaye, publicystyka & litteratūra factūs
  • Azja

Dodaj cytat z książki Japońskie realia. Polityka i gospodarka.