Michalina

Wydawnictwo: Eblis B&L
Michalina
www.lifehungrywoman.com
Mela

Książka "Michalina" została napisana pod wpływem impulsu w okresie trzech miesięcy. Autorka zaprasza do świata głównej bohaterki, która poznaje dorosłość przez pryzmat własnych doświadczeń. Książka pełna pasji wzrusza, uczy i budzi kontrowersje, a zawarte w niej przesłania stanowią uniwersalną wartość, bliską każdemu.

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Marcel1994 | 2018-01-14
Przeczytana: 13 stycznia 2018

Główna bohaterka książki powala swoją siłą. Książka opisuje różne sytuacje życiowe, z których młoda dziewczyna wychodzi obronną ręką. Swoiste rozedrganie opisów pozwala na pobudzenie wyobraźni, przy czym można się wiele nauczyć. Wtrącenia w postaci cudzysłów stają się esencją jej myśli, poglądów i zdają się stanowić uniwersalną wartość. Książka oparta na relacji z Matką, bardzo specyficzną. Napisana prostym, jasnym językiem bez zbędnego nadęcia zwraca uwagę.
Na to co najistotniejsze: życie w zgodzie ze sobą. Będę wracać do „Michaliny” na pewno. Polecam‼️

Magda | 2018-02-08

Książka wręcz porusza serce. Podczas czytania- ogrom uczuć i nieodparta ochota szybszego czytania i przerzucania kolejnych stron z ciekawością oraz wielkim podziwem. Główna bohaterka wykazała się niesamowitą siłą i odwagą, stając się autorytetem dla wielu kobiet. Myślę, że książka powinna trafić w wiele rąk, zarówno tych młodszych jak i tych starszych.
Bardzo wzruszająca i głęboko zapadająca w pamięć a zarazem lekka, zabawna i przyjemna w czytaniu. Gorąco polecam :)

martta | 2018-01-12
Przeczytana: 11 stycznia 2018

Świetna książka. Bawi do łez. Wzrusza do łez, a jednocześnie nie obciąża.
Po takiej lekturze człowiek czuje się lepiej, tak po prostu.
Polecam!

jaasia82 | 2018-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2018

Słabe. Bardzo słabe. Zmarnowany czas. Nie pamiętam, kiedy tak sromotnie zawiodłam się na lekturze. Fatalny styl. Bohaterom brak charakteru a to oni są siłą książek. Fabuła nie przyciąga, nie zaskakuje. Autor może i miał jakiś pomysł, ale go nie dopracował.

Aleksandra Mackiewicz | 2018-01-15
Przeczytana: 07 stycznia 2018

Mela Rosa <3

Uwiodła mnie lekkość książki , strony same się przewracały . Historia Michaliny jest bardzo ciekawa i warta poznania . Polecam wszystkim bliższe spotkanie z bohaterką ! :)

Mela | 2018-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2018