Żona na pełen etat

Cykl: Takie rzeczy tylko z mężem (tom 4)
Wydawnictwo: Czwarta Strona
literatura polska
Asiek

Zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się po „…i żyli długo i szczęśliwie”? Zuzanna i Ludwik zaczynają starać się o dziecko. Chcą na dobre przegonić czarne chmury, które jakiś czas temu zawisły nad ich małżeństwem. Nie jest to łatwe, gdy do ich sypialni ciągle zaglądają zaaferowani domownicy! Mieszkańcy Jaszczurek plotkują o rzekomej ciąży Zuzanny. Podobno też ojcem domniemanego dziecka nie...

Zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się po „…i żyli długo i szczęśliwie”?

„Żona na pełen etat” to przezabawna opowieść o najbardziej zwariowanej mężatce, jaką znacie!

źródło opisu: http://czwartastrona.pl/

źródło okładki: http://czwartastrona.pl/ksiazki/zona-na-pelen-etat/

Wioleta Sadowska | 2018-05-28
Przeczytana: 28 maja 2018

"Może ludzie zapomnieli już o prawdziwych uczuciach i liczy się tylko fakt, by mieć się z kim pokazać?".

W Jaszczurkach nigdy nie jest nudno. W szczególności, gdy zamieszkują tę mieścinę tacy barwni bohaterowie, jakich wykreowała Agata Przybyłek. Miały być trzy części, a powstała czwarta, wieńcząca losy zwariowanej Zuzanny. Jest happy end, ale zanim on nastąpi, jest wiele zabawnych perypetii. Fani całego tego cyklu będą z pewnością zadowoleni.

Agata Przybyłek to studentka psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, która w przeszłości była blogerką i recenzentką. Swoją przygodę z pisaniem rozpoczęła od tworzenia opowiadań, z których kilka zostało nagrodzonych w konkursach literackich. W 2015 r. zadebiutowała prozatorsko książką pt. "Nie zmienił się tylko blond".

Zuzanna i Ludwik postanawiają starać się o kolejne dziecko, co wcale nie jest łatwym i prostym zadaniem. Bohaterowie nie mogą bowiem znaleźć nawet chwili dla siebie, gdyż wciąż nawiedzają ich ze swoimi problemami domownicy...

Eli1605 | 2019-03-05
Przeczytana: 05 marca 2019

Jak i pozostałe części tego cyklu fajnie się czytało Żonę na pełen etat". Z drugiej strony nic mnie dziwiło, przecież to samo przeszłam w życiu: praca, dzieci, mąż, rodzice itd. Przyjemna książka na jeden wieczór. Zapewnia relaks i rozrywkę.

Powiedzmy, że poprawnie ale szału nie ma. Ogólnie mocno nijako. Poziom irytacji średni. Nie polecam ale jak ktoś się zdecyduję to tragedii nie ma. Do autorki nie powrócę.

Ile to się trzeba namęczyć aby znaleźć prawdziwą perełkę.

Katherina87 | 2018-07-22

Przygody Zuzanny. Tom IV.

Zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się po ... i żyli długo i szczęśliwie?

Zuzanna i Ludwik zaczynają starać się o dziecko. Chcą na dobre przegonić czarne chmury, które jakiś czas temu zawisły nad ich małżeństwem. Nie jest to jednak łatwe, gdy do ich sypialni ciągle zaglądają zaaferowani domownicy!
Mieszkańcy Jaszczurek plotkują o rzekomej ciąży Zuzanny. Podobno też ojcem domniemanego dziecka nie jest jej mąż...

Żona na pełen etat to przezabawna opowieść o najbardziej zwariowanej mężatce, jaką znacie!

Karpeliina | 2018-07-25
Na półkach: Ebooki, Przeczytane
Przeczytana: 25 lipca 2018

Powieść ta to przyjemna komedia romantyczna o perypetiach Zuzanny i bliskich jej osób. Świetnie się przy niej bawiłam. Szkoda tylko, że to ostatnia część serii, bo naprawdę zdążyłam polubić głównych bohaterów.

Bardzo polecam samą książkę jak i całą serię :)

asia_33 | 2018-04-04
Przeczytana: 04 kwietnia 2018

Ostatnia część przygód Zuzanny,bynajmniej nie nudna,bo w Jaszczurkach jak zwykle sporo się dzieje,a w centrum wydarzeń ma się rozumieć jest nasza bohaterka.Wakacje się skończyły,Zuzka wraca do pracy,z mężem sytuacja po wielu zabawnych perypetiach wróciła do normy,tym czasem po wsi krąży plotka o tym że Zuzka jest w ciąży ze swoim byłym narzeczonym.Co z tego wyniknie??Zachęcam do lektury,dużo śmiechu i zabawnych sytuacji,a mamusia głównej bohaterki nadal rozwala system!!

Książkanonstop | 2018-04-24
Przeczytana: 23 kwietnia 2018

Czy bycie pełnoetatową żoną i matką jest proste? A może nudne? Bo przecież kobiety tylko spędzają czas w domu tutaj coś do garnka włożą, tam poprasują, z dzieckiem się pobawią. Przecież to takie łatwe i przyjemne. Skąd znamy takie zdanie na ten temat? Często można je usłyszeć z męskich ust. Główna bohaterka niniejszej powieści, znana czytelnikom z trzech poprzednich części, stara się jak może, by nic w jej życiu nie ucierpiało i rozwiewa wszelkie wątpliwości, jakie jeszcze mogą się czaić w naszych umysłach. Żona na pełen etat nie ma lekko. Oj nie.

Po małżeńskich zawirowaniach u Zuzanny i Ludwika pojawia się wymarzony spokój. Jednak, niestety, nie na długo. Młodzi planują kolejnego członka rodziny lecz od planów do realizacji często prowadzi trudna i wyboista droga. Akurat w tych najgorętszych momentach ktoś pilnie potrzebuje ich pomocy. A to sąsiedzi, dziecko... W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak tylko uzbroić się w ogromne pokłady cierpliwości... Jak to zwykle u nich...

CZYTAMITU | 2018-03-16
Przeczytana: 15 marca 2018

Fragment recenzji z www.czytamitu.blogspot.com
Można byłoby pomyśleć, że w czwartej części nic już nie może nas zadziwić, wręcz zacznie wiać nudą. Jednak tak nie jest. ,,Żona na pełen etat" stała się moim ulubionym tomem z całej serii. Niczym wisienka na torcie, kończy przygodę Zuzanny, która stała mi się tak bliska.

Kasia | 2018-05-17
Na półkach: Legimi, Przeczytane
Przeczytana: 17 maja 2018

To już ostatnia książka o perypetiach Zuzanny i jej najbliższych.
Było wesoło i sympatycznie. Tylko szkoda rozstawać się z bohaterami ,których się polubiło.
Polecam tę serię, fajna, zabawna, do relaksu i poprawy humoru.

kokardka | 2018-06-09

Stało się! W końcu po szalonych przygodach Zuzanny i Ludwika udało im się odnaleźć stoicki spokój i oboje zaczęli patrzeć w tym samym kierunku, a sielanka tego małżeństwa szła swoim rytmem, a także wzajemne relacje zmieniły się na lepsze. Wszystko miało układać się jak w bajce, jednak do czasu, kiedy to właśnie najbliżsi powinni zapewnić nam ten spokój, który miał trwać i wspierać robią wszystko aby uniemożliwić romantyczne trele :).

Nie chcę Wam więcej zdradzać bo IV tom cyklu " Takie Rzeczy Tylko z Mężem " jest jak dla mnie jednym z lepszych. Jednak niemniej moją ulubioną postacią stała się matka Zuzki, która z wielkim zapałem szykowała się do swojego własnego pogrzebu! Ten cykl to lekka i fajna komedia romantyczna na zabicie czasu. Kobieca i delikatna. Z czystym sumieniem ten cykl mogę polecić wszystkim tym kobietom, które lubią się śmiać przy książkach. Bo śmiechu jest, oj jest :)