Na początku Kunstmann wymyślił sobie Kulmową... Heinrich Kunstmann - Joanna Kulmowa Listy 1966-2009

Okładka książki Niemieckojęzyczni laureaci literackiej Nagrody Nobla Krzysztof Ruchniewicz, Marek Zybura
Niemieckojęzyc... Krzysztof Ruchniewi...
Okładka książki Orbis Wratislaviae. Wrocław w relacjach dawnych i współczesnych Krzysztof Ruchniewicz, Marek Zybura
Orbis Wratisla... Krzysztof Ruchniewi...
Okładka książki Der Geist Polonias. Dwa wieki recepcji kultury polskiej w Niemczech 1741-1942 Marek Zybura, praca zbiorowa
Der Geist Polo... Marek Zybura, praca...

więcej na: https://elzbietarogalska.blogspot.com/2017/12/kunstmann-wymysli-sobie-kulmowa-urszula.html

Bardzo dobrze opracowany zbiór listów. Wiele mówi o ich autorach. Opracowanie i wydanie dopracowane, szczegółowe, które nie przeszkadza podczas czytania - czyli idealnie.

• Dzienniki , listy