Aby język giętki... Wybór ćwiczeń artykulacyjnych od J. Tennera do B. Toczyskiej

Wydawnictwo: Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie
ćwiczenia artykulacyjne, wymowa,
Gabrysia

"Książka Aby język giętki ... adresowana jest do studentów szkół aktorskich. Ale w moim przekonaniu mogą odnieść z niej pożytek wszyscy użytkownicy języka mówionego, którzy pragną skorygować i poprawić swoją wymowę. Mam na myśli przede wszystkim: prezenterów radiowo-telewizyjnych, dziennikarzy, nauczycieli, logopedów, instruktorów teatralnych, wokalistów, polityków, prawników i duchownych."

Mieczysława Walczak-Deleżyńska

źródło opisu: http://www.ast.krakow.pl/ksiazka/aby-jezyk-gietki-

źródło okładki: http://www.ast.krakow.pl/ksiazka/aby-jezyk-gietki-

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!