Jak być dobrym

How to be good
83-7311-743-1
Ewa

Inne wydania

„Tak czy owak, jestem dobrą osobą, jestem lekarką, a teraz leżę w hotelowym łóżku z mężczyzną, którego nawet dobrze nie znam - chociaż wiem przynajmniej tyle, że ma na imię Stephen - i całkiem niedawno zaproponowałam mężowi rozwód.” Zgodnie ze swymi zawiłymi kalkulacjami etycznymi Katie Carr nie może sobie pozwolić na romans. Lekarze to przecież porządni ludzie, a w dodatku jej maż David jest samozwańczym Najbardziej Gniewnym Człowiekiem w Holloway. Tymczasem kiedy David znienacka staje się dobry - rozdaje pieniądze, rzeczy - rachunki Katie przestają się zgadzać i musi postawić sobie kilka trudnych pytań.

[opis z okładki]

muszka-pietruszka | 2015-02-13
Przeczytana: lipiec 2014

Lubię książki Hornby'ego ale ta mnie znudziła i rozczarowała. Z ciekawego pomysłu wyszła miałka opowieść, ani wzruszajaca, ani śmieszna... Daję gwiazdki tylko za styl, jak zwykle świetny i za niektóre dialogi.

virginia75 | 2015-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2015

Strasznie słaba. Historia w niej przedstawiona przypomina popularne programy typu "Dlaczego ja" czy "Ukryta prawda".

Kostka87 | 2016-03-14

Fajna, jak wszystkie książki Horbnego, jednak daje jej mniej gwiazdek gdyż czułam przy niej niedosyt, spodziewałam się czegoś lepszego.

niewielkazelka | 2014-07-21
Przeczytana: 19 lipca 2014

Nie wiem czy "przeciętna" to nie zbyt dużo. Na początku wydawała się całkiem całkiem. Ale zaczęła mnie nudzić w połowie i z trudem ją przeczytałam, a to tylko dlatego, że nie lubię odstawiać nieprzeczytanej książki na półkę. Szkoda, że koniec książki był totalnie o niczym. Ale myślę, że przeczytam ją jeszcze kiedyś, za rok albo pięć, może ma jakiś chwyt podprogowy ;)

Dorota | 2011-06-27

Czytałam tą książkę dawno temu. Ledwo pamiętam o czym tak dokładnie była, jak przez mgłę przypominam sobie, że o facecie, który pewnego dnia postanowił wytępić w sobie wszystkie negatywne cechy. Pamiętam za to doskonale, że książka była beznadziejna i do dziś dnia wpisała się do mojego kanonu książek okropnie nudnych.

BetiFiore | 2013-01-08

Zabawna, lekka, dobra lektura na wakacje.

Turniquet 92 | 2014-12-20

Momentami zabawna, przyjemna i lekka,ale też z przesłaniem. Dość szybko się czyta. Polecam:-)

Mru | 2011-12-01
Przeczytana: 13 listopada 2011

Miałam mieszane uczucia. Książka zaczęła się dość ciekawie, by po kilkudziesięciu stronach wręcz usypiać. Wydawało mi się zawsze, że powinno być wprost odwrotnie i z biegiem czasu fabuła powinna coraz bardziej wciągać. No, ale cóż... autor widocznie zażyczył sobie inaczej, a szkoda.

gatta | 2011-09-19
Przeczytana: 19 września 2011

Właściwie nie doczytałam nawet do połowy. Potwornie mnie zanudziła. Nie lubię odkładać niedoczytanych książek na bok, ale w tym wypadku zrobię wyjątek.

| 2013-09-29
Na półkach: Przeczytane, Na sprzedaż
Przeczytana: 27 września 2013

Najsłabsza rzecz Hornby'ego jaką czytałem.
Nie dotrwałem do końca. Masakrycznie nudna i pretensjonalna...