Moringa Uzdrawiająca moc cudownego drzewa

Esprit
2017-01-09
2017-01-09
Edyta Panek
moringa zdrowie choroby rośliny drzewa naturalne leczenie rak alergia cukrzyca

Książka jest krótka, ale mam wrażenie, że niektóre cechy moringi są powtarzane wiele razy, więc mogła być jeszcze krótsza.

Jakiś czas temu czytałam książkę o Japonii i tam pierwszy raz spotkałam się z tą rośliną. Nie było tam wiele informacji, ale była bardzo zachwalana, więc kupiłam wtedy opakowanie organicznego proszku z liści moringi. Nie miałam okazji ich jeszcze wypróbować, ale teraz na pewno to zrobię. Później edytuję tę opinię i dam znać, czy odczułam jakieś efekty.

Najbardziej zainteresowała mnie substancja — salvestrol, o której wcześniej nie słyszałam.

Książka sama w sobie jest dosyć nudna, bo bardzo dużo powtórzeń i pełno pozytywnych haseł, które jednak mam nadzieję, okażą się prawdziwe.

• X Zdrowie
  • Zioła