Allegro - kampania grudzień kat. fantastyka

Uczta dla wron. Sieć spisków

Tłumaczenie: Michał Jakuszewski
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
8 (38 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
A Feast for Crows. Vol. 2
Karolina

Wojna pięciu królów zbliża się powoli do końca, a Lannisterowie i ich sojusznicy uważają się za zwycięzców. Jednakże nie wszystko w kraju idzie dobrze. Rozdarte wojną królestwo staje na progu pokoju tylko po to, by wkroczyć na ścieżkę wiodącą ku jeszcze straszliwszym zniszczeniom. Po śmierci króla potwora, Joffreya, władzę w Królewskiej Przystani przejęła Cersei. Śmierć Robba Starka złamała...

Po śmierci króla potwora, Joffreya, władzę w Królewskiej Przystani przejęła Cersei. Śmierć Robba Starka złamała kręgosłup buntowi północy, a rodzeństwo Młodego Wilka rozproszyło się po całym królestwie.
Jest jeszcze kilka inych osób mogących rościć sobie pretensje do Żelaznego Tronu, ale są one zbyt słabe lub przebywają za daleko, by mogły stanowić realne zagrożenie. Jak po każdym wielkim konflikcie, wkrótce zaczynają się też zbierać niedobitki, banici, renegaci i padlinożercy, którzy ogryzają kości poległych i łupią tych, którzy wkrótce również rozstaną się z życiem.
W Siedmiu Królestwach ludzkie wrony zgromadziły się na bankiet z popiołów...

źródło opisu: http://www.sklep.zysk.com.pl/uczta-dla-wron-t-2-siec-spiskow.html

źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl/uczta-dla-wron-t-2-siec-spiskow.html

Gabson | 2017-12-16

Jak na mój gust jest tego wszystkiego za dużo, jednak czytałam z przejęciem i zaangażowaniem.

slowik17 | 2018-10-21
atii_monster | 2018-03-14