Wyrafinowane techniki spożywcze

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Pistacia

Bohaterowie, jak przystało na nowoczesnych twórców reklamy, posługują się w swojej korespondencji komputerem. Znakomita lektura dla miłośników literatury i niskoprocentowego napoju z pianką, którego dzieje produkcji kreśli brawurowo bohater.

UWAGA!
Czytanie tej pozycji w miejscu publicznym może grozić głośnymi niekontrolowanymi wybuchami śmiechu ,a w związku z tym dziwnym spoglądaniem na nas przez ludzi nas otaczających z wyraźnym podejrzewaniem nas o tzw.kuku na muniu i fixum dyrdum.

szaramysz | 2015-03-26
Na półkach: Przeczytane, Witkowo, Po polsku
Przeczytana: 26 marca 2015

Pewien Kusiciel Książkowy podesłał mi niedawno małą niepozorną książeczkę z wiadomością „Musisz przeczytać” Położyłam książkę na szafce nocnej i obchodziłam spoglądając raz po raz… aż pewnego dnia przy szklaneczce schłodzonego piwa wzięłam do ręki to cudo.
Przyznaję ze wstydem że dawno się tak nie ubawiłam czytając książkę. Temat – banalny, bursztynowy napój alkoholowy pokryty pyszna białą pianą. Ale jak opisany! Informacje na temat piw czeskich, niemieckich, belgijskich, amerykańskich przeplatają się z cudownymi dykteryjkami.
No i język którym ta pozycja jest napisana… cudny… Ci którzy lubią różnorodność polszczyzny na pewno książkę docenią . Pozycja na chmurne, smutne popołudnia , która – gwarantuję -wzbudzi salwy śmiechu i rozjaśni ponurą rzeczywistość
POLECAM!!!

Nikira | 2013-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2013

Nie byłam w stanie przeczytać tej irytującej książki - przerwałam po 30 stronach...

Joanna | 2014-12-26
freoone | 2014-09-15