Ci rewelacyjni Grecy

Wydawnictwo: Egmont Polska
The groovy Greeks
historyczna
fata

Seria książek przedstawiająca dzieje historii świata, przepełniona dobrym angielskim humorem. Pozycja dla młodzieży. W książce tej przeczytacie o niebywałym narodzie, który żył 2000 lat temu. poznacie wspaniałych herosów, dzikich spartańskich wojowników, zwariowanych filozofów.

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

Paweł | 2015-04-16
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 16 kwietnia 2015

Kolejna strrraszna historia ciekawie i dowcpinie przedstawiona z ciekawymi fakatmi, które szokują i warto sobie czasem przypomnieć historię. Super obrazki, wtrącenia obrazkowe i opowiadanka, przy których można się pośmiać.

benia86 | 2014-01-21

Zawsze lubiłam te książeczki- łatwo było przyswoić wiedzę, pokojarzyć fakty a na dodatek trochę się pośmiać :). Polecam.

Daria | 2011-07-16
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 16 lipca 2011

Jak każda pozycja z serii Strrraszna Historia, tak i ta warta przeczytania. Zabawnie przekazuje te mniej lub bardziej znane fakty, o których nikt w szkole tak nie opowie ;) Polecam goraco ;)

Te książeczki powinny zostać podręcznikami szkolnymi :) przynajmniej dzieci w przyjemny sposób przyswajałyby wiedzę ;]

sandra3 | 2015-03-13

Super książka, ciekawa i śmieszna. Szkoda, że historia w szkole nie jest tak fajna. Z chęcią przeczytam jeszcze raz.

Moja ulubiona część historii, na wesoło z przymrużeniem oka.

polecam!

bookworm_pl | 2015-06-10

Polecam. Wydarzenia historyczne przedstawione w zabawny sposó. ;)

Pablo | 2011-09-10

Grecja! (;

Laura | 2012-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2012

Nie wiem jak autor to robi, że tak chętnie czytam historię! Właściwie dla mnie historia jako przedmiot szkolny jest trudna, a tu proszę - zapamiętałam prawie całą książkę. Żałuję, że jej nie posiadam - mogłabym do niej wracać i zaskakiwać nauczycielkę od historii. Polecam!

pieczarr | 2014-07-20

Jak na literature dziecieca ksiazka jest swietna i wiele uczy w prosty sposob :D