Spencer Cohen, Book Two

Okładka książki Spencer Cohen, Book Two N.R. Walker
Okładka książki Spencer Cohen, Book Two
N.R. Walker Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Spencer Cohen (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Spencer Cohen (tom 2)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2016-03-15
2016-03-15
MM

Na półkach: , , , , , , ,

Opinia ze SPOILERAMI!

Powracamy do historii Spancera i Andrewa w kolejnej książce. Historia zaczyna się w miejscu, w którym zakończył się tom pierwszy i tym razem obserwujemy jak ta dwójka stara się rozgryźć zasady bycia w zdrowym związku.

Spencer NIGDY nie był w związku i jest to dla niego totalnie nieznane terytorium, Andrew natomiast zawsze bardzo szybko poruszał się naprzód w związkach w których był i teraz obawia się, że to może zniszczyć to co jest między nim a Spencerem.

Starają się więc brać sprawy powoli, ale nie jest to proste kiedy iskry trzaskają i takie tam.

Dodatkowo pojawia się Lance, klient, który jednak oczekuje od Spencera czegoś innego... chce, aby odnalazł jego partnera, który... zniknął. Spencer z wahaniem, ale podejmuje się zadania a to co znajduje może się nie spodobać.

Muszę przyznać, że naprawdę dobrze czyta się książki z tej serii.
Spencer i Andrew to naprawdę świetni faceci, pełni uczuć i ciepła, ale także żaru i temperamentu. Ich docieranie się i szukanie drogi do sukcesu w związku naprawdę "obserwowałam" z zainteresowanie.

Dodatkowo ten wątek poszukiwania Yanniego dodał trochę akcji, zmian w ekspresji książki co jak najbardziej na plus. A Lance'a bym stłukła, tak na kwaśne jabłko, a najlepiej na mus jabłkowy! Padalec jeden!

Nie ma się co dalej rozwodzić, książka naprawdę udana, i teraz jestem ciekawa jak chłopcy poradzą sobie na kolejnym etapie ich związku :)

Opinia ze SPOILERAMI!

• Romans