Zachowania informacyjne w życiu codziennym : informacyjny świat pokolenia Y

Okładka książki Zachowania informacyjne w życiu codziennym : informacyjny świat pokolenia Y Barbara Kamińska-Czubała
Barbara Kamińska-Czubała Wydawnictwo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Seria: Nauka, dydaktyka, praktyka popularnonaukowa
popularnonaukowa
Nauka, dydaktyka, praktyka
Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich
2014-02-28
2014-02-28
9788364203145

Okładka książki Bezpieczeństwo informacyjne w dyskursie naukowym Adam Balicki, Hanna Batorowska, Katarzyna Batorowska, Hadrian Ciechanowski, Wioleta Gaweł, Grażyna Gregorczyk, Bożena Jarosz, Agnieszka Jezierska, Barbara Kamińska-Czubała, Paweł Kaźmierczyk, Renata Kosała, Andrzej Koziara, Andrzej Leśniak, Paulina Motylińska, Emilia Musiał, Sylwia Olczak, Karolina Pieniowska, Agnieszka Polończyk, Izabela Rudnicka, Paweł Skorut, Marta Ślusarek, Marta Stanisławska, Maciej Szulejewski, Anna Walska-Golowska
Bezpieczeństwo... Adam Balicki, Hanna...
Okładka książki Informatyczne przygotowanie nauczycieli. Konkurencja edukacji informatycznej Magdalena Andrzejewska, Hanna Batorowska, Beata Bułka, Andrzej Burewicz, Wojciech Folta, Marek Furmanek, Waldemar Furmanek, Jacek Z. Górnikiewicz, Grażyna Gregorczyk, Kazimierz Jaracz, Stanisław Juszczyk, Barbara Kamińska-Czubała, Barbara Kędzierska, Grzegorz Kiedrowicz, Tatiana Kłosińska, Ewa Kołczyk, Wiesław J. Kowalski, Jolanta Koźmik, Helena Krupicka, Barbara Kucińska, Wojciech Kulinowski, Barbara Kuraś, Stefan M. Kwiatkowski, Joanna Laszkowska, Małgorzata Makiewicz, Elżbieta Mastalerz, Jacek Migdałek, Małgorzata Miranowicz, Nikodem Miranowicz, Jerzy Mischke, Janusz Morbitzer, Krzysztof Niewiadomski, Michał Oczko, Wielisława Osmańska-Furmanek, Ryszard Perkowski, Aleksander Piecuch, Anna Rappe, Andrzej Rychlik, Katarzyna Siwek-Gardziel, Stanisław Skórka, Renata Skrzypa, Jan Smołka, Grzegorz Sokal, Anna Stolińska, Krzysztof Jakub Święcicki, Czesław Świerczyński, Maciej M. Sysło, Ryszard Tadeusiewicz, Anna Trawka, Kazimierz Wenta, Krzysztof Wójcik, Leszek Wójcik, Maria Zając, Ireneusz Zawłocki, Katarzyna Ziębakowska, Jolanta Zielińska, Józef Zieliński
Informatyczne ... Magdalena Andrzejew...