Pretty Happy. Przepis na pokochanie siebie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Pretty Happy. Healthy Ways to Love Your Body
poradniki
Edunia

Gwiazda wielkiego ekranu od teraz na twoją wyłączność Kate Hudson odkrywa przed tobą tajemnice świetnego wyglądu i wspaniałego samopoczucia. Piękna aktorka zdradza w swojej książce, jak zachować zdrowie, promienny wygląd oraz radość z życia. Jak każda kobieta Kate zmagała się z dietami, ćwiczeniami i ciągłą potrzebą bycia lepszą. W końcu zamiast mierzyć się z nierealnym standardem perfekcji...

Gwiazda wielkiego ekranu od teraz na twoją wyłączność

Kate Hudson odkrywa przed tobą tajemnice świetnego wyglądu i wspaniałego samopoczucia. Piękna aktorka zdradza w swojej książce, jak zachować zdrowie, promienny wygląd oraz radość z życia. Jak każda kobieta Kate zmagała się z dietami, ćwiczeniami i ciągłą potrzebą bycia lepszą. W końcu zamiast mierzyć się z nierealnym standardem perfekcji zaczęła wsłuchiwać się we własne ciało i zauważyła, że tylko zrozumienie siebie pozwoliło jej poczuć się wreszcie piękną i szczęśliwą.

W efekcie powstał ten osobisty dziennik aktorki z masą inspirujących porad i wskazówek, które pomogą każdej kobiecie. Kate dzieli się sprawdzonym sposobami na oczyszczanie organizmu, zdrowe odżywianie i ćwiczeniami, które są pomocne w pracy nad lepszą wersją siebie. Przede wszystkim pokazuje jednak, jak odkryć w siebie świadomą i pewną siebie kobietę.

Kate Hudson – amerykańska aktorka, która pochodzi z Los Angeles. Jej pełne imię to Kate Garry Hudson. Jest córką aktorki Golgie Hawn oraz reżysera i scenarzysty Billa Hudsona. Jej ojczymem jest zaś sam Kurt Rassell. Pomimo tego, że matka chciała, aby skończyła studia na Uniwersytecie Nowojorskim, Kate wybrała aktorstwo. W 1988 roku zadebiutowała w filmie „Desert Blue”. Jednak największym sukcesem okazał się film „U progu sławy”, w którym wcieliła się w rolę Penny Lane. Za swoją rolę dostała nominację do Oscara i otrzymała Złoty Glob. Występuje także na deskach teatru, jednak przede wszystkim znana jest jako aktorka komediowa z Hollywood. Kate wyróżnia się piękną sylwetką, na którą samodzielnie zapracowała. W książce opisuje, jak poprzez zdrowy styl życia osiągnęła stan zgodności z samą sobą i inspiruje do tego rzesze kobiet.

To mądry, przenikliwy i dynamiczny poradnik o tym, jak wprowadzić zdrowe nawyki w życie. Od ćwiczeń, poprzez otwarcie umysłu, aż do zupełnego odkrycia, czego łaknie tak naprawdę nasze ciało, ta książka nakłania cię do porzucenia złudnych marzeń o perfekcji i odnalezienia własnego pretty happy. – Alejandro Junger, bestsellerowy autor „The New York Times”

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/pretty-happy/

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/pretty-happy/

magia_stron | 2018-05-02

▶▶▶ Uwielbiam poradniki na temat pozytywnego myślenia oraz poprawy jakości życia, dlatego musiałam zapoznać się i z tym- zachęcana pozytywnymi opiniami.

▶▶▶ Kate Hudson zdradza nam swój sekret na utrzymanie harmonii ciała, duszy i umysłu. Dzieli się swoją wiedzą zdobytą na przestrzeni lat i pokazuje sprawdzone metody na zachowanie pewności siebie, zdrowia i energii.

➡ W poradniku znajdują się praktyczne wskazówki dotyczące przede wszystkim :
- oczyszczania ciała
- ćwiczeń
- zdrowego odżywiania
- pozytywnego myślenia
- osiągnięcia równowagi organizmu
- sposobów radzenia sobie ze stresem
W książce znalazły się również kwestionariusze i ankiety określające m.in poziom stresu czy typ organizmu.

▶▶▶
Pretty Happy to poradnik, który zachwyca nie tylko przepięknym wydaniem, zachwyca również zawartością. Zawiera kompendium zdrowej, pewnej siebie i szczęśliwej kobiety. Kate Hudson wykonała kawał dobrej roboty, napisała inspirujący poradnik, który może zmienić Twoje życie na lepsze....

Mońcia_POCZYTAJKA | 2018-03-22
Przeczytana: 22 marca 2018

Z końcem lutego na półki księgarń trafił osobliwy poradnik amerykańskiej aktorki, producentki i bizneswoman - Kate Hudson. "Pretty Happy. Przepis na pokochanie siebie" to niesamowita książka skierowana do każdej z nas. A wiecie dlaczego?... Otóż każda z nas w pierwszej kolejności powinna pokochać samą siebie, zaakceptować własne ułomności i dążyć do dobrego samopoczucia na co dzień, a w drugiej kolejności otworzyć się na nowe wyzwania.

Zwróćcie uwagę Drogie Czytelniczki jak wiele kobiet cierpi z powodu niedowartościowania, stagnacji, rutyny. Co więcej... większość z tych pań zgadza się na taki stan rzeczy i nie chce, bądź nie potrafi nic zmienić. A tymczasem...

Kate Hudson w napisanym przez siebie poradniku oferuje nam gotowy plan na zmiany. Pokazuje jak zawalczyć o siebie, swoje zdrowie, szczęście i dobre samopoczucie. Poczucie humoru oraz dystans do siebie i otoczenia są tu niezwykle pomocne. A przeciwności, w które obfituje życie, mają motywować do działania, a nie jak to...

Caroline Livre | 2018-04-16
Przeczytana: 06 kwietnia 2018

NIC NA SIŁĘ

Kate Hudson to znana aktorka i producentka, nie raz nominowana do Oscara i z pewnością nie raz wspominana przez ogólnoświatowe media. W swojej książce dzieli się z nami swoją wiedzą, doświadczeniami i historiami z życia. Opowiada o tym, co właściwie oznacza dla niej bycie kobietą, jak dba o swoje zdrowie i samopoczucie, a także, jak odnajduje się w codziennym chaosie. Nie zmusza do niczego, nie narzuca nikomu swojego spojrzenia, ale delikatnie proponuje, by spróbować czegoś innego. Skusicie się?

Sięgając po „Pretty Happy” miałam naprawdę mgliste wyobrażenie nie tylko o Kate Hudson, ale w ogóle o tym, o czym jest ta książka. Spodziewałam się namolnych rad „ekspertów”, którzy ekspertami nie są, błyskawicznych rad, które w 5 sekund odmienią moją szarą codzienność i masy pomysłów, które już teraz MUSZĘ wprowadzić w swoje życie. I właśnie największym zaskoczeniem okazało się dla mnie to, że moje oczekiwania miały niewiele wspólnego z rzeczywistością.

„Zdjęcia moje czy...

ZaczytanaMajka | 2018-03-18
Przeczytana: 18 marca 2018

Pierwotnie miałam nagrać o tej książce recenzje, ale po kilku próbach stwierdziłam, że nie wychodzi mi to i zrezygnowałam z pomysłu. Trudno się mówi o poradniku, więc kolejną recenzję video zaplanowałam na wtorek.

Kate Hudson możecie kojarzyć z takich filmów jak: „Ślubne wojny”, „Dzień Matki”, „Jak stracić chłopaka w dziesięć dni”. Aktorka wystąpiła też w popularnym serialu „Glee”, gdzie zagrała Cassandrę July. Jej rola została też doceniona przez krytyków. Kate jest nie tylko aktorką, ale i producentką i bizneswoman. Zdobyła Złoty Glob oraz była nominowana do Oskara. Jest to znana i lubiana aktorka, która bez wątpienia stała się ikoną stylu. Ja rzadko sięgam po poradniki, ale na ten skusiłam się z dwóch powodów. Pierwszy jest taki, że ja uwielbiam Kate Hudson - tak samo jak Leę Michele czy Cameron Diaz. Powód numer dwa to, to, że byłam jej ciekawa, ale i fakt, że poradnik nie jest skupikiem...

mirabelka01 | 2018-03-23
Przeczytana: 23 marca 2018

W mojej biblioteczce nie znajdziecie zbyt wielu poradników, można by nawet powiedzieć, że nie ma ich tu prawie wcale. Powód jest bardzo prozaiczny, ja po prostu nie przepadam za takimi książkami i jeśli już decyduję się coś takiego przeczytać i zatrzymać na półce, musi mieć w sobie to coś. ;) Do Pretty Happy przyciągnęło mnie przed wszystkim nazwisko autorki, którą bardzo lubię i cenię jako aktorkę i chciałam ją bliżej poznać, przekonać się jaka jest w życiu prywatnym i jakimi zasadami się kieruje.

Główną myślą wszystkich zasad stosowanych przez Kate Hudson jest wsłuchiwanie się w siebie, swoje ciało i pragnienia. Hołduje ona holistycznemu podejściu do człowieka, tak by nie pominąć wszystkich aspektów życia. Zdrowe ciało, to też zdrowy duch i czyste myśli. Kate Hudson podkreśla to, jak ważny jest związek człowieka z naturą. Na podstawie własnych doświadczeń udziela porad dotyczących zdrowego, mądrego odżywiania, aktywności fizycznej, medytacji. Wszystko to ma doprowadzić do życia...

CZYTAMITU | 2018-03-07
Przeczytana: 07 marca 2018

Przyznam się Wam, że jestem zakochana w tym poradniku. Jest pięknie wydany, w twardej oprawie. Liczne zdjęcia Kate dodają uroku. A całościowa szata graficzna jest tak przyjemna w odbiorze, że czytając, czerpałam samą przyjemność. Wszystko było dla mnie zrozumiałe, nie było nie potrzebnych nudnych wykładów. Dowiedziałam się wiele ciekawych informacji a także mam wszystko co już wiem na temat odżywiania w jednej książce.
Pomysł prowadzenia Zeszytu Myśli jest dla mnie strzałem w dziesiątkę. W książce znajdziemy wiele zadań oraz testów, które mamy do wykonania. Pomogą nam one w dobraniu odpowiedniej drogi do osiągnięcia sukcesu.
Miałam wrażenie podczas czytania, że Kate siedzi naprzeciwko mnie i prowadzimy poważną ale zarazem przyjemną rozmowę o dążeniu do szczęścia.
Dawno już nie trafiłam na tak rewelacyjny poradnik. Poznając historię Kate i jej długą drogę do samoakceptacji i życia w zgodzie z samą sobą, wiem, że to ciężka praca. Pocieszające jest to, że sama autorka zdaje sobie z...

1991monika | 2018-04-13

„Pretty Happy” to poradnik, który pokazuje jak pokochać samą siebie, świetnie wyglądać, a także zadbać o swoje samopoczucie. Opisuje także jak prowadzić zdrowy tryb życia – zarówno opowiada o różnych dietach jak i poradach dotyczących aktywności. Pokazuje jak ważne jest zrozumienie samej siebie, aby móc coś zmienić.

Kate Hudson to wielokrotnie nominowana i nagradzana amerykańska aktorka, a w tej książce zdradza nam wiele o sobie i pokazuje, że też ma gorsze dni jak każda z nas. Opisuje swoje nawyki żywieniowe, odczucia i swoje sposoby na życie w harmonii. Kiedy oglądamy piękne i szczupłe aktorki na ekranie, nie wiemy nic o ich problemach oraz kompleksach i wydają się wręcz idealne, a tymczasem jest to świetny przykład, że zmagają się z takimi samymi problemami jak każdy. Hudson przedstawia nam tu problemy, z jakimi sama się zmagała, sposoby walki z nimi na zasadzie prób i błędów, a także w końcu drogę, która przyniosła jej osiągnięcie celu.

Jedną z rad, którą przedstawia aktorka...

Katarzyna | 2018-03-03
Przeczytana: 03 marca 2018

„ … Zawsze po bieganiu, medytacji czy szczególnie trudnym dniu zapisuję moje myśli, uczucia i notuję zauważone prawidłowości. Mój zeszyt ciągle się zmienia, to aktualny dokument o mnie i o tym, w jakim punkcie mojego życia jestem …”

Jak często jesteście happy? Pytam dość przekornie i złośliwie bo moja znajoma, od dłuższego czasu chodzi zła, jak osa i daleko jej, do nawet delikatnego uśmiechu ;-)

Książka, którą pragnę Wam przedstawić, to jedna z nowości wydawniczych. Autorką jest Kate Hudson i Billie Fitzpatrick. Hudson to producentka i bizneswoman. Zdobywczyni Złotego Globu znana jest z ról w filmach „Jak stracić chłopaka w 10 dni”, a także „U progu sławy”. Stała się ikoną stylu. Była też twarzą światowych marek – Ann Taylor, oraz Almay. Obecnie promuje solidarność, sport i pasję. Mieszka w Los Angeles ze swoimi synami.

Kate Hudson dedykuje książkę swoim dzieciom, bez których nie mogła by się realizować, jako matka. Niemożliwe staje się możliwe, a w słowniku mentalnym nie...

Aga | 2018-03-22

Zdecydowałam się na ten poradnik ze względu na autorkę i formę wydania. Przeczytałam go bardziej z ciekawości niż chęci zmiany swojego życia, ale dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy.

'Nie czekaj, aż szczęście ci się przytrafi. Sama po nie sięgnij! Zacznij teraz! Bez zastanowienia!'

Kate Hudson nie trzeba nikomu przedstawiać. Znana jest z wielu filmów i z pewnością każdy widział przynajmniej jeden, w którym grała. Przedmiotem książki nie jest jednak aktorstwo, a zdrowy styl życia. Właśnie ten temat został wzięty przez aktorkę na tapetę i przedstawiony w prosty sposób.

Na pierwszy rzut oka po otwarciu książki wzrok przyciągają piękne fotografie. Kate na wstępie zaznacza, że nie jest to książka o jej życiu prywatnym, zatem nie wyciągniemy z niej jakichkolwiek tematów do plotek. Aktorka zamieściła natomiast wiele zadań motywacyjnych oraz takich, które pomogą określić zarówno swój stan zdrowia jak i kondycję. Znajdziemy przykładowe ćwiczenia na każdy dzień, czy dobór wysiłku...

Sylwiapisze | 2018-03-10
Przeczytana: 02 marca 2018

Poradnik wydany jest naprawdę pięknie. Gruba sztywna okładka, w środku piękne ilustracje, których jest naprawdę sporo. Wszystkie przedstawiają autorkę Katy Hudson.
Co znajdziemy w książce?
Książka podzielona jest na 3 części.
Dodatkowo w książce znajdziemy kwestionariusze, ankiety i chyba najfajniejsze w tej książce zeszyty myśli. Wszystko to dodatkowo pomaga nam jakoś rozliczyć się z wykonanej pracy nad sobą.
Książka jest tak napisana, że zachęca do przeczytania nawet osoby, które nie lubią poradników.
Przyznam szczerze, że poradniki czytam tylko z czystej ciekawości i nigdy nie potrafiłam wcielić zaleceń w swoje codzienne rytuały.
Tym bardziej jeśli poradnik pisze znana autorka i zdradza swój przepis na życie... Tylko czy ona sama do wszystkiego doszła czy jednak cały sztab ludzi, który pracuje nad jej wyglądem.
Z takim właśnie nastawieniem sięgnęłam po tą książkę i przyznam szczerze, że zostałam naprawdę pozytywnie zaskoczona. Co prawda same zasady wcielić w moje życie to już...