Oman & Arabian Peninsula. Przewodnik Lonely Planet

Okładka książki Spain Gregor Clark, Duncan Garwood, Anthony Ham, Damian Harper, Catherine Le Nevez, Isabella Noble, John Noble, Josephine Quintero, Regis St Louis, Andy Symington
Spain Gregor Clark, Dunca...
Okładka książki Experience Spain. Inspiration, Insight & Ideas for Lovers of Beaches, Fiestas & Flamenco Andrew Bain, Sarah Baxter, Oliver Berry, Gregor Clark, Lucy Corne, Sally Davies, Duncan Garwood, Anthony Ham, Ben Handicott, Anita Isalska, Catherine Le Nevez, Isabella Noble, John Noble, Lorna Parkes, Josephine Quintero, Sarah Reid, Kalya Ryan, Brendan Sainsbury, Oliver Smith, Regis St Louis, Andy Symington, Clifton Wilkinson
Experience Spa... Andrew Bain, Sarah ...
Okładka książki East Africa. Przewodnik Lonely Planet Stuart Butler, Mary Fitzpatrick, Anthony Ham, Trent Holden
East Africa. P... Stuart Butler, Mary...

Bardzo dobry przewodnik o Omanie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Katarze, Kuwejcie, Bahrajnie i Arabii Saudyjskiej. Zawiera wiele praktycznych informacji a także porad. Bardzo przydatny przy planowaniu podróży. Najlepszy przewodnik o tym rejonie świata dostępny obecnie na rynku.

• Przewodniki
  • 2017