Possession

Okładka książki Possession Helen Hardt
Okładka książki Possession
Helen Hardt Wydawnictwo: Waterhouse Press Cykl: Saga braci Steelów (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Saga braci Steelów (tom 3)
Waterhouse Press
2016-09-27
2016-09-27
1943893195

Okładka książki Drań z Manhattanu Vi Keeland, Penelope Ward
Drań z Manhattanu Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Zmysłowa córka prezydenta Mia Michelle, Meredith Wild
Zmysłowa córka... Mia Michelle, Mered...
Okładka książki Addicted to you Becca Ritchie, Krista Ritchie
Addicted to you Becca Ritchie, Kris...

świetna żałuję że nie tłumaczą kontynuacji

świetna żałuję że nie tłumaczą kontynuacji

Hmmm... Jeżeli pominąć sceny seksu to cała historia jest bardzo ciekawa. Szkoda że kolejne tomy nie zostały przetłumaczone 🙁

Muszę przyznać że wciągnęła mnie ta seria, ale zakończenie pozostawiło brak pewnych wyjaśnień

Po ostatnia cześć seri sięgnęłam tylko i wyłącznie ze względu na wątek kryminalny. Książki dłużyły mi się strasznie, były rozciągnięte na przymus przerywane scenami erotycznymi o zgrozo wciskanymi na sile. Autorka spokojnie mogła zamknąć to w 1 książce No maks w 2 częściach. Czy warto przeczytać? Moim zdaniem raczej nie , ale to indywidualna sprawa . Na pewno nie będe kontynuować czytania o innych braciach.

Zakończenie serii.trochę na siłę rozciągnięte ale może być

Zakończenie serii.trochę na siłę rozciągnięte ale może być

Tak jak myślałam po dwóch poprzednich częściach akcja rozkręca się na dobre. Chociaż autorka powoli dozuje nowe informacje pozwalające czytelnikowi mieć wrażenie, że rozwiązał zagadkę. Ciekawa, wciągająca. Chociaż opisy przetrzymywania Talona bardzo ciężko się czyta, mam mdłości na tych fragmentach.Polecam

Nigdy nie poznamy całej prawdy o człowieku, którego kochamy. Każdy ma jakieś rzeczy, które zachowuje dla siebie.

Wygląd nie jest najważniejszą rzeczą na świecie.

Sława i pieniądze są ulotne. Naprawdę liczą się ludzie. Ludzie, którzy nas kochają, którzy nas potrzebują, którzy sprawiają, że czujemy emocje. To się naprawdę liczy w życiu.

Wygląd nie jest najważniejszą rzeczą na świecie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Do przeczytania tych trzech części zachęcił mnie dość mocny wątek kryminalny. Pikantne opisy trochę przyciągały, a trochę śmieszyły. Niestety zamiast fajnego rozwiązania spraw, wkopałam się w dziwny związek dwojga niby zakochanych ludzi. Bezsensowna część nie dająca odpowiedzi ani rozwiązań na których opierała się fabuła. Typowy Grey. Książka na raz, nie zaszkodzi NIE przeczytać.

Kiepskie

Kiepskie