Dreszcz: Narcocorrido

Wydawnictwo: bookrage.org

Najbardziej rockowy spośród superbohaterów powraca! Choć wcale nie jest mu do tego spieszno. Gdy jednak niedawno zbiegły boss meksykańskiego kartelu, El Macho porywa z sobie tylko znanych powodów legendarnego Ozzy'ego Osbourne'a, Rysiek Zwierzchowski, w towarzystwie nieodzownego śląskiego towarzysza Alojza Mellera ruszy mu na ratunek!! Chcesz wiedzieć, co, po finale drugiego tomu pchnęło Ryśka na powrót w superbohaterkę? A może ciekawi Cię co znajduje się w największym prywatnym muzeum rocka należącym do tajemniczego greckiego miliardera Ojlunidysa Love'a? Wreszcie do kogo w Polsce (i za co?) żywi urazę wielbiona w Meksyku nietypowa święta Santa Muerte? To i wiele więcej już w tej wybuchowej, rock'n'rollowej noweli (150 stron!), która umili przeciągające się oczekiwanie na część trzecią!

źródło opisu: artrage.pl

źródło okładki: artrage.pl