The Captain's Christmas Bride
wesoła23

Lady Julia Whitney jest ukochaną córką earla Mountnessing. Earl od śmierci żony rozpieszcza ją i chętnie spełnia wszystkie jej zachcianki. Wszystkie poza jedną – nie zgadza się z jej wyborem kandydata na męża, widząc w młodym studencie medycyny łowcę posagów. Zniecierpliwiona Julia ani myśli poddać się woli ojca. Podczas balu maskowego zamierza zwabić swojego ukochanego do oranżerii i dać się przyłapać. W noc przyjęcia wszystko idzie zgodnie z planem. Kiedy jednak służący zapalają świece, okazuje się, że Julia uwiodła innego mężczyznę – sir Aleksandra Dunbara…

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

Rege | 2018-10-25
Przeczytana: 25 października 2018

Tytuł - beznadziejny, bo nijak się ma do świetnie i dynamicznie opowiedzianej historii pewnego niefortunnego i nieprzewidzianego "spotkania".

Ania Mróz | 2018-03-10
Przeczytana: 10 marca 2018

Zdecydowanie przypadła mi do gustu.
Całkiem miło wykreowana relacja między bohaterami. Oczywiście nieporozumienie musiało być, bo jakże by inaczej. Jednak podobało mi się dążenie do porozumienia przez większość czasu, co zwykle w tego typu książkach następuje dopiero na końcu.
Polecam :)

Efemeryda | 2018-09-23
Przeczytana: 20 września 2018

Rozpuszczona pannica z wyższych sfer próbuje postawić na swoim i...dostaje po nosie. Sympatyczna komedia pomyłek, z całkiem wartką akcją i sympatycznymi bohaterami. Czytało się dobrze, marzyło jeszcze lepiej.

agnesm | 2018-02-03
Na półkach: Teraz, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 2017 rok

Bardzo smakowity kąsek...Już pierwszy rodział zawiera sceny niezwykle namiętne,ale i subtelne, delikatne, lekko humorystyczne. Czyta się lekko, z nadzieją na dobre i szczęśliwe zakończenie.

alja | 2018-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2018