Tropiciel Czarownic

Tłumaczenie: Robert P. Lipski
Cykl: Matthias Thulmann: Witch Hunter (tom 2)
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
7 (6 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Witch Finder
Astrith

Złowrodzy agenci ciemności spiskują ukrywając się w cieniach tkwiącego w ponurych mrocznych wiekach Starego Świata, by sprowadzić zgubę na cywilizowane krainy. Ich zastępy są nieprzeliczone, a ich mocodawcy pozostają zagadkowi. Wiadomo tylko, że spiskowców jest wielu i że są śmiertelnie niebezpieczni. W Starym Świecie dla walki z tym podstępnym wrogiem powołano zakon łowców czarownic. Ci bezwzględni ludzie poświęcają swe życie polowaniu na zło czające się we wszystkich krainach!

źródło opisu: Copernicus Corporation

źródło okładki: www.blacklibrary.com

Marcin | 2018-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2018

Kontynuacja Łowcy Czarownic. Matthias podąża tropem wampira i magicznej księgi do jednego z większych miast które jednak jest otoczone kordonem gdyż tli się w nim zarzewie zarazy. Nasz templariusz przedostaje się do miasta i trafia w sam środek walk politycznych, toczonych przez najmożniejszych.
Naprawdę dobra kontynuacja przygód Łowcy, tym razem będzie jeszcze bardziej pod górkę. Akcja utrzymana w dobrym tempie z fajnymi zwrotami akcji, jak zwykle scena finałowa zostawia nas z pytaniami CO DALEJ, ALE JAK itp. niestety trzeba czekać na tom trzeci.

Maaciej83 | 2018-09-19

Dobry klimat starego świata. Mam wielki sentyment do tego uniwersum a C. L. Werner z tym cyklem świetnie do niego pasuje. Dałem wysoką ocenę bo uwielbiam skaveny i witch hunterów oraz swąd palonych heretyków.

Longinus | 2018-06-18
Przeczytana: 18 czerwca 2018