Siedem dni. Eseje i felietony

Wydawnictwo: Sonia Draga
eseje, życie codzienne
Pistacia

Autorka zbiera okruchy życia, odłamki rzeczywistości, pochyla się nad codziennością, by pod jej gruzami szukać "dziwności istnienia". W tych wyśmienicie skonstruowanych, frapujących felietonach tropi ślady autentycznej egzystencji. Pisze o potrzebie bycia sobą, bezustannym przekraczaniu barier własnego istnienia, nawet jeśli otacza nas głupota, sztuczność, przytłacza bezbarwna szarość dnia.

[opis wydawcy]

Gosia Bodnar | 2010-11-14

Lekka i bardzo przyjemna książka.

aneksa | 2015-06-07
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane