horror
brzanka

Zbiór opowiadań grozy, w napisaniu którego wzięli udział młodzi, zdolni autorzy związani z portalem Straszne-Historie.pl. Pisanie horrorów mają we krwi – Ty zaś po przeczytaniu Panopticum zanotujesz w niej znaczny skok adrenaliny! Panopticum to ponad 350 stron czystego strachu. 12 opowiadań, które powrócą do Ciebie w koszmarach! Zobaczysz, jak wygląda praca żartownisiów na nocnej zmianie w...

Zobaczysz, jak wygląda praca żartownisiów na nocnej zmianie w prosektorium, uśmieszek prędko spełznie z Twojej twarzy. Odwiedzisz spokojne miasteczko Perun szykujące się do świąt Bożego Narodzenia; wesoły nastrój ustąpi panice, gdy wręcz z boskim gniewem eksplodują bomby. Poznasz młodego psychologa, który uwierzył, że może zmienić coś na świecie, lecz jego życie nieoczekiwanie podmieniono. Na nasz koszt zjesz kolację w najlepszej przedwojennej restauracji w Warszawie, u samego mistrza Baumanna. Jeden z bohaterów zabierze Cię na sentymentalną wycieczkę po rodzinnych stronach, gdzie będzie próbował odnaleźć przyjaciół z dzieciństwa. Zrobisz zakupy w szczególnym sklepie z antykami – oferuje tylko przedmioty „z duszą”, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej! Zmierzysz się oko w oko z porywaczem, który bez litości katuje swoje ofiary. Napotkasz odpychającego dręczyciela wiedzącego o wszystkich wszystko, nawet o Tobie, wystarczy że korzystasz z portalu społecznościowego. Wybierzesz się w Bieszczady, tam poznasz dwóch uroczych staruszków i ich psa, lepiej bądź uprzejmy i uważaj, gdzie śmiecisz! Na końcu zobaczysz ciekawe życie „nieciekawych” ludzi i bliski im brudny, narkotykowy półświatek!

Czeka Cię emocjonalny rollercoaster! Mrok, obłęd, krew, zjawiska, które trudno objąć rozumem. To co, ODWAŻYSZ SIĘ?!

źródło opisu: https://straszne-historie.pl/panopticum/

źródło okładki: https://straszne-historie.pl/panopticum/

Daria | 2019-02-18

Każda z tych historii wciąga na swój sposób, czytelnik nie znajdzie w niej nudy, dlatego,że tutaj są różne opowiadania i każdy znajdzie coś dla siebie.
Panopticum to dobra książka dla osoby,która lubuje się w gatunkach horror-thriller.

muax3 | 2018-09-24
Przeczytana: 10 lutego 2019