Niezwykły Toruń

Wydawnictwo: Literat
Toruń, miasta, podróże
albumy
marmat

Album ze zdjęciami Torunia ukazującymi wyjątkowy klimat tego jakże urokliwego miasta. Utrwalone w nim zostały charakterystyczne, cieszące się dużym zainteresowaniem miejsca i obiekty, a także malownicze zakątki i uliczki, budynki oraz detale architektoniczne, na które warto zwrócić uwagę. Album ten może stanowić wspaniałą pamiątkę dla tych, których urzekło sobą to miasto i którzy chcą zachować jego piękno na dłużej.

źródło opisu: Opis wydawcy

źródło okładki: Google

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!