Płatki śniegu

Wydawnictwo: Ridero
Beata

Wyobraź sobie, że twoje życie okazuje się iluzją. Ktoś cię ściga, dopada i porywa. Budzisz się na łóżku ze skrępowanymi kończynami i nagle uświadamiasz sobie, że jesteś częścią układanki, która ma zamiar cię zabić. Wciel się w postać Elii Madej. Kobiety, którą ze zwykłej, szarej rzeczywistości wyrywa raz na zawsze jeden dzień, jedno niecodzienne wydarzenie, jedna chwila. Każdy z nas ma coś do ukrycia. Poznaj najbardziej strzeżoną tajemnicę.

źródło opisu: https://ridero.eu/pl/books/platki_sniegu/

źródło okładki: https://ridero.eu/pl/books/platki_sniegu/

Copacabana | 2018-01-05
Przeczytana: 02 stycznia 2018

Szokuje i zapada w pamięć na długo! Świetna pozycja dla każdego maniaka książek. Akcja wciąga od samego początku. Historia przeplatana zapiskami bohaterki (przemyślenia, odczucia, nadzieje i lęki), nie zabrakło śmiesznych momentów i dramatycznych scen.

Iris | 2017-11-06
Przeczytana: 04 listopada 2017

Bardzo gorąco polecam tę książkę! Fabuła jest wciągająca, czyta się ją jednym tchem, a styl w jakim jest napisana wciąga czytelnika usadawiając go w roli głównego bohatera. Jest tempo, akcja i intryga i wiele więcej!

Beata | 2017-11-06
Przeczytana: 02 listopada 2017

Wciągająca powieść, zabarwiona romansem oraz kryminałem w niedalekiej przyszłości. Polecam serdecznie, świeże podejście do stylu pisania.

AnkaHanka | 2019-02-08
Grzegorz Morawski | 2019-02-04