ABC gotowania 3

Okładka książki ABC gotowania 3 Marieta Marecka
Okładka książki ABC gotowania 3
Marieta Marecka Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: ABC gotowania kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
ABC gotowania
Egmont Polska
2017-10-25
2017-10-25
9788328131903
przepisy kulinarne kulinaria kuchnia cooking

Okładka książki Zioła na talerzu Zofia Cudny, Marta Dymek, Lara Gessler, Tomasz Jakubiak, Samar Khanafer, Daria Ładocha, Grzegorz Łapanowski, Marieta Marecka, Marianna Medyńska, Eliza Mórawska-Kmita, Andrzej Polan, Paweł Sacha, Maia Sobczak, Jerzy Sobieniak, Tomasz Woźniak
Zioła na talerzu Zofia Cudny, Marta ...

Ten, kto zaczyna swoją przygodę w kuchni z serią "ABC gotowania" na pewno nie będzie rozczarowany. Autorka podpowiada jak zorganizować i ułatwić sobie pracę w kuchni, by następnie przejść do pysznych przepisów na zupy, przekąski, dania główne, dodatki do dań, desery i moje ulubione: koktajle. Kolejne ulepszenie w tej pozycji to oprócz obecnych już wcześniej wyznaczników odnośnie sztuk/porcji danego dania oraz czasu przygotowania posiłków, pojawił się również stopień trudności (przy czym większość oznaczonych jest jako łatwe, ale nie bez powodu). Idealna seria, udowadniająca, że naprawdę każdy może zostać wspaniałym kucharzem w swojej kuchni - wystarczy jednak odrobina chęci. Polecam!

“ABC Gotowania 3” to pozycja zarówno dla tych, którzy w kuchni czują się jak przysłowiowa ryba w wodzie, ale również dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w kulinarnym świecie i chciałyby po prostu nauczyć się gotować, by móc przyrządzać posiłki dla swoich bliskich czy przyjaciół. Zdecydowanie polecam, bo jest to doprawdy cudowna, praktyczna i niezwykle inspirująca publikacja, z której nie raz i nie drugi sama będę korzystać :)

http://magicznyswiatksiazki.pl/abc-gotowania-3-marieta-marecka/ (recenzja + filmik prezentujący wnętrze książki)

• Kulinarne przygody...🍕🍉🍟🍤🥝🍖🍩🍰😋
  • Kuchnia