Allegro - kampania grudzień kat. współczesna

Uśpieni. Brudne łona

Wydawnictwo: Morphinum
proza

Pierwsza część historii wyjątkowo zwyczajnej rodziny. Rodziny jakich wiele. Jednak kiedy zajrzeć pod dywan, okaże się, że potworny tam bałagan. Pytanie — z lenistwa, ze strachu czy w związku z dziedziczoną z pokolenia na pokolenie nieumiejętnością robienia porządków. W książce pojawia się wątek zaburzeń odżywiania i systemu rodzinnego sprzyjającego wykluwaniu choroby. Choroby trudnej do...

W książce pojawia się wątek zaburzeń odżywiania i systemu rodzinnego sprzyjającego wykluwaniu choroby. Choroby trudnej do pokonania, bo wbrew pozorom nie rozgrywającej się na talerzu, ale głęboko w ludzkiej psychice.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie