Shine Not Burn

Okładka książki Shine Not Burn Elle Casey
Okładka książki Shine Not Burn
Elle Casey Wydawnictwo: Montlake Romance Cykl: Shine Not Burn (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Shine Not Burn (tom 1)
Montlake Romance
2015-07-28
2013-07-28
romans Vegas prawnik ranczo

Ciekawa historia, ale fatalnie opisana. Główna bohaterka grała mi tak na nerwach, że momentami życzyłam jej, żeby wyszła za Bradley’a.

Szybko sie czyta

Szybko sie czyta

Andie wyrusza na wieczór panieński do Vegas. Wszystko staje w miejscu gdy widzi najprzystojniejszego kowboja na świecie. Mack również jest na wieczorze kawalerskim jednak obydwoje porzucają swoich kompanów i spędzają razem zakrapianą noc. Gdy dziewczyna budzi się sama w łóżku nic nie pamięta po za seksownym kowbojem. Po upływie dwóch lat gdy dziewczyna pragnie wziąć ślub okazuje się że jest już mężatką. Wyrusza z papierami rozwodowymi do Maca na jego ranczo. Nie spodziewa się że Mack stał sie jeszcze bardziej przystojniejszy i nie będzie potrafiła mu sie oprzeć. Mimo że mężczyzna nie chce podpisać papierów i spróbować utworzyć prawdziwy związek z żoną, ona podchodzi do tego z rezerwą. Bardzo dobra i zabawna książka a główny bohater jest wręcz ideałem mężczyzny. Bardzo polecam

Bardzo dobra książka,którą pochłania się na raz.Co wydarzyło się w Vegas zostaje w Vegas tak podobno się mówi jednak w tym przypadku tak nie było.Dwoje rożnych od siebie ludzi spędza ze sobą upojną noc.Mija 2 lata i nagle wychodzi na jaw,że jedno wydarzenie zmienia całe życie dwójki bohaterów.Czy jest szansa na prawdziwy związek?Czy jednak oboje ułożyli sobie życie?Życie według planu?cudownie się czytało.polecam

Uwielbiam wątki o ślubie z nieznajomym, bo bohaterowie są skazani na siebie i muszą zbudować więź ze sobą, często towarzyszą temu komiczne sytuacje i dialogi. Przeważnie nie mam nic do głównych bohaterek, to męscy bohaterzy mają ten urok i zdobywają serce czytelniczek, to nie rozumiałam zachowania Andie. Nigdy nie wiedziałam czy z nowym rozdziałem nie zmieni zdania co do swojego wyboru. I lekko się irytowałam, kiedy nie mogła jasno i stanowczo podjąć wyboru. W końcu jest prawniczą, a zachowywała się nijako. Jednak nie należy się do niej zrażać na początku książki, bo nie jest aż tak irytująca, a poza tym są bardziej wkurzające główne bohaterki (np Tessa w "After"Anny Todd - chciałam ją rozszarpać przez jej nijakość i niezdecydowanie). Zwracam tylko uwagę, że jeśli jest prawniczką i niby walczy jak lew na sali sądowej, to w życiu jest nieporadną, niewiedzącą czego chce kobietą.

Ale książkę bardzo polecam, jak ktoś ma w planach długą podróż czy wolny wieczór.

Świetna książka ☺️ uśmiałam się przy niej, idealna na poprawę nastroju 😉

Świetna książka ☺️ uśmiałam się przy niej, idealna na poprawę nastroju 😉

Cóż mogę napisać o tej książce? Zaczynała się naprawdę nieźle, ale gdy potem nastąpił dwuletni przeskok, główna bohaterka grała mi na nerwach. To właśnie ona jest wielkim minusem tej książki.
Plusem natomiast jest ogólny zarys książki. Dawno nie spotkałam się z taką ciekawą historią. Mimo, że książka nie była dla mnie wybitna, to myślę że z czystej ciekawości, sięgnę po kolejną część.

kowboj+prawniczka=ślub w Las Vegas :)

kowboj+prawniczka=ślub w Las Vegas :)

ta, tak, tak...kto nie czytał, niech szybko nadrabia!!!!

ta, tak, tak...kto nie czytał, niech szybko nadrabia!!!!

Argentyńska telenowela z idiotką na pierwszym planie. Bohaterka tak głupia i tak irytująca, że odebrała całą "fajność" książki, która mogła być całkiem niezła. Ale nawet gdyby pominąć denerwującą osóbkę, autorka chyba nie sprawdzała tego co sama pisała. Andie przekazuje BARDZO ważne informacje przez telefon, swojemu narzeczonemu. On postanawia się z nią spotkać i rzeczywiście na drugi dzień spotykają się. I wtedy ona mówi mu dokładnie to samo, co powiedziała dzień wcześniej, tak jakby nigdy tego nie zrobiła. I to nie jest jedyny przykład, ale daruję sobie. Ogólnie słabo.

• New adult
  • 2017