Grzech aniołów

Okładka książki Grzech aniołów Charlotte Link
Okładka książki Grzech aniołów
Charlotte Link Wydawnictwo: Sonia Draga Seria: Bestsellery kryminalne kryminał, sensacja, thriller
Bestsellery kryminalne
Sonia Draga
2017-03-23
2017-03-23
Dariusz Guzik

Wyjątkowo nudna pozycja. Naciągana strasznie. Mam wrażenie że napisana od niechcenia. Strata czasu

Dobrze się czyta, jak wszystkie książki tej autorki. Zaskakujący pomysł - bliźniacy zamieniają się rolami…Problem w tym, że jeden z nich to psychopata, który powinien pozostać w zakładzie zamkniętym. Nie porywa, ale warto przeczytać.

Niepozorna objętościowo, i dobrze, ponieważ wartka akcja nie pozwala się od niej uwolnić ani na chwilę.

może być

może być

Niestety średnia jak pania Link, czytałam ja po Obserwatorze i mam wrażenie ze postaci mężczyzn z problemami są podobne aż za bardzo.

1927

Cóż, jakoś szczególnie mnie ta historia nie porwała. Może to przez kreację bohaterów, wśród których nie mogłam znaleźć nikogo, kogo bym polubiła (a już szczególnie zachowanie i wybory Janet były dla mnie kompletnie dziwaczne),a może przez dużą przewidywalność fabuły. Tak naprawdę żal mi było jedynie Dany, ale jej wątek urwany został w najciekawszym momencie i pozostawił po sobie spory niedosyt.

Jako thriller - moim zdaniem słabo. Jako historia o rodzinnych tajemnicach i odkrywaniu przyczyn dziwacznych relacji - da się poczytać.

Książki Charlotte Link czyta się szybko i przyjemnie. Grzech Aniołów to kolejna świetnie napisana historia z wyrazistymi postaciami. Na pierwszy rzut oka książka wydaje się "odchudzona" (porównując ją do innych powieści, które mają z reguły kilkaset lub kilkadziesiąt stron więcej),jednak nie umniejsza to jakości zawartej w niej treści. Polecam !

Przeczytałem i myślę , że na razie jest to jedna z lepszych książek p. Ch . Link które przeczytałem . Fajny pomysł , szybko się czytało a i zakończenie powieści według mnie było przemyślane i bez sztucznych wydarzeń . Dla mnie ta książka jest godna uwagi . Polecam.

Fabuła średnia, przewidywalna i grubymi nićmi szyta. Nic mnie nie zaskoczyło, żadna część historii nie wciągnęła dostatecznie. Przeskoki między postaciami dość irytujące i rozpraszające, choć pewnie zamysł był taki, żeby zbudować napięcie…

Na szczęście krótka.

Na szczęście krótka.