Przepisy Tatiany

Tłumaczenie: Katarzyna Malita
Cykl: Jeździec miedziany (tom 3.5)
Wydawnictwo: Świat Książki
Tatiana's Table
poradniki, kulinaria
Ag2S

Dla czytelników wspaniałej trylogii Paulliny Simons Jeździec Miedziany, Tatiana i Aleksander, Ogród Letni. Tatiana i Aleksander oraz ich dzieci stali się jakby częścią rodziny. Dzięki tej książce możemy jeszcze raz wstąpić do ich domu, gdziekolwiek jest, i posmakować tradycyjnych potraw kuchni rosyjskiej, najpopularniejszych dań amerykańskich i egzotycznych potraw pochodzących z dwóch...

Tatiana i Aleksander oraz ich dzieci stali się jakby częścią rodziny.

Dzięki tej książce możemy jeszcze raz wstąpić do ich domu, gdziekolwiek jest, i posmakować tradycyjnych potraw kuchni rosyjskiej, najpopularniejszych dań amerykańskich i egzotycznych potraw pochodzących z dwóch kontynentów czasów wojny i pokoju, głodu i obfitości.

Przepisy, które zdradza nam Tatiana, z pewnością zachwycą czytelników i smakoszy .

źródło opisu: http://wydawnictwoswiatksiazki.pl/

źródło okładki: http://wydawnictwoswiatksiazki.pl/katalog-produkto...»

Monika | 2019-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2019

Dopełnienie trylogii i powtórka z kuchni rosyjskiej i amerykańskiej o ile w ogóle można o takiej mówić. Przeczytane w pociągu nad morze.

Ania | 2018-09-06
Na półkach: Przeczytane, Nie posiadam

Nie przeczytałam, bardzo głupia

Anna | 2018-07-17
Przeczytana: lipiec 2018

Książka P. Simons, przyciągnęła na pewno wszystkich co czytali o losach Tatiany, Simona i ich rodziny. Życie rodzinne przeplata się z przepisami. Książka lekka, przyjemna z ciekawymi potrawami rosyjskimi, amerykańskimi, egzotycznymi. Jeżeli ktoś lubi gotować różne dania na pewno nie raz zajrzy do książki.

Monika | 2018-06-26
Przeczytana: 26 czerwca 2018

Książka lekka, łatwa i przyjemna. Zbiór przepisów przeplatany opowieściami z życia Tatiany i Aleksandra. Chętni mogą zmierzyć się z daniami, jakimi główna bohaterka raczyła swoich domowników.

carloskaa | 2015-04-07

Miłe dopełnienie trylogii

Numerka | 2014-08-04

Hm...tak sobie myślę, cóż tu napisać o tej pozycji, którą łyka się niemalże w przeciągu godziny ? Przeczytać nie zawadzi, ale jeśli obejdzie się ją szerokim łukiem w bibliotece to też żadna strata. Przeczytałam z ciekawości.

natuszka | 2014-05-13
Przeczytana: 11 maja 2014

Każdy, kto był zachwycony historią Tatiany i Aleksandra, nie będzie rozczarowany tą książką. Na dodatek znajduje się w niej wiele smakowitych przepisów, które mam zamiar zrobić dla mojego Aleksandra:)

Polecam leniwą kapustę i chleb kukurydziany. Chałki mi nie wyszły ;(

Teresa | 2013-08-17
Przeczytana: 15 sierpnia 2013

Zupełnie inna książka. Nie tylko przepisy, ale i ciekawe historie z życia Tatiany. Przepisy oryginalne i widać w nich to,że Tatiana przeżyła głód. Według mnie to,ze ona ciągle piecze chleb wynika też z tego, ze kiedyś jej tego chleba brakowało. Wypróbowałam trzy przepisy i niestety potrawy nie były tak dobre jak opisuje Tatiana. Zobaczę jak wyjdą inne

Milena | 2013-05-29
Przeczytana: 29 maja 2013

Zastanawiałam się po co czytać książkę kucharską, jednak to nie była zwykła książka o gotowaniu. Miałam poczucie, że jeszcze raz wkroczyłam w życie i losy moich ulubionych bohaterów. "Przepisy Tatiany" w moim odczuciu są dopełnieniem całej trylogii. Znalazłam również bardzo dużo łatwych i ciekawych przepisów. "Pyszna" ta książka.

Maureen | 2013-05-17

Dla czytelników wspaniałej trylogii Paulliny Simons - "Jeździec miedziany", "Tatiana i ALeksander", "Ogród letni" - Tatiana i Aleksander oraz ich dzieci stali się jakby częścią rodziny.