Wyzwanie czytelnicze LC

Cykl: Hedwiga (tom 1)
Wydawnictwo: Dwie Siostry
Hedvig!
Róża_Bzowa

Skrząca się łobuzerskim dowcipem opowieść o rezolutnej dziewczynce i jej pierwszym roku w szkole. Hedwiga ma 7 lat. Mieszka w małym czerwonym domku z rodzicami, psem, dwoma kotami i tysiącem pająków, które siedzą w piwnicy i tylko czekają, żeby wejść jej pod koszulkę. W sąsiedztwie nie ma żadnych dzieci, więc często się nudzi. Wszystko się zmienia, kiedy zaczyna chodzić do szkoły. Czekała na...

Wszystko się zmienia, kiedy zaczyna chodzić do szkoły. Czekała na nią całą wieczność!
Już pierwszego zaczynają się przygody. Hedwiga zaprzyjaźnia się z Lindą, która ma z przodu krzywy ząb, biały jak kostka cukru. Razem wywołują duchy w toalecie, próbują zemścić się na pani ze stołówki za wątróbkę i o mało nie zabijają Rickarda mydłem w płynie… Ich pomysły często doprowadzają do katastrofy (albo prawie) – ale nigdy nie jest nudno!

źródło opisu: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/katalog/prod-hedwiga.html

źródło okładki: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/katalog/prod-hedwiga.html

kultur-alnie | 2018-01-11
Przeczytana: 09 stycznia 2018

Fajna, ale bez zachwytu. Zdecydowanie bardziej podobała się córce i chyba to jest najważniejsze.

książek: 2056
Syl_wina | 2018-11-10