Reagan's Revenge and Ending Emily's Engagement

Okładka książki Reagan's Revenge and Ending Emily's Engagement Tammy Falkner
Okładka książki Reagan's Revenge and Ending Emily's Engagement
Tammy Falkner Wydawnictwo: Night Shift Publishing Cykl: The Reed Brothers (tom 3.6) literatura obyczajowa, romans
38 str. 38 min.
The Reed Brothers (tom 3.6)
Night Shift Publishing
2014-04-13
2014-04-13
38 min.

Bardzo przyjemna nowelka o Emily, Reagan i ich chłopakach. Emily i Logana uwielbiam, a Reagan po tej akcji nawet zaczęłam lubić. Rozterki Emily i szybki, ale romantyczny ślub, idealne zakończenie.

2039

Uwielbiam tę serię i wszystkie postacie! To krótka nowela, ale zawierała moje dwie ulubione pary braci Reedów (Logana i Em oraz Reagan i Pete)i dwa całkiem spore postępy fabularne. Och, są nierówności na drodze… ale ostatecznie jest szczęście. Uwielbiam to, że autorka wydaje te małe powieści między swoimi pełnymi wydaniami książek, aby nas przygotować do historii o kolejnym z braci Reed:)

Szczerze to bardzo mnie irytuje w książkach tego typu jak pary w wieku 20 kilku lat zachodzą w ciążę i wszystko jest piękne i cudowne. W rzeczywistości (zwłaszcza naszej) przeważnie wiąże się to z mieszkaniem z rodzicami, chodzeniem do szkoły, wychowywaniem dziecka...to jest po prostu bardzo ale to bardzo nierealistyczne. Ale powinnam wiedzieć, że tacy faceci jak Logan i Pete i w ogóle bracia Reed też nie istnieją :) muszę przyznać, że autorka jednak ładnie to przedstawiła. Emily martwiła się swoją dyslekcją, a Logan martwił się Emily. Na szczęście Paul ma wszystkie odpoweidzi :) jeśli chodzi o Reagan i Pete'a - uwielbiam to jak Pete jest dobry z tymi dzieciakami. Natomiast Reagan zachowała się jak fachowy kopacz - chciałabym to zobaczyć na żywo :) poradziła sobie świetnie. W sumie postąpiła jak zawodowiec i profesjonalista :) Fajny dodatek, chociaż ja wolałabym więcej historii braci Reed jako paczki :)

• Cykl/seria
  • Przeczytane 2017