Co ukrywa Summer?

Cykl: Saga o braciach Benedictach (tom 6)
Wydawnictwo: Akapit Press
Summer Shadows
magia, miłość, paranormal, romance
MomentForBook

Summer żyje w cieniu pewnego tajemniczego wydarzenia. Ryzykowna misja może okazać się szansą uwolnienia się od przeszłości. Dziewczyna musi skorzystać z niezwykłej siły swego umysłu, która pozwoli jej wytropić cel i odkryć prawdę. Wtedy na jej drodze pojawia się Hal Robinson – młody, odważny żołnierz, który także skrywa pewien sekret. Muszą połączyć siły, aby uratować społeczność sawantów. Czy będą umieli sobie zaufać w tej niebezpiecznej grze?

źródło opisu: https://www.akapit-press.com.pl/zapowiedzi/co-ukrywa-summer-322.html

źródło okładki: https://www.akapit-press.com.pl/zapowiedzi/co-ukrywa-summer-322.html

Lewitująca | 2019-06-28

Ostatnia część serii, bo już wszyscy bracia zdobyli swoje przeznaczone. Nawet ich nastoletni przyjaciele poznali ich do drodze… Tym razem poznajemy nastolatkę, którą wszyscy kochają, ponieważ jest uosobieniem miłości, dobroci, poświęcenia. Summer ciepła, wrażliwa i skryta dziewczyna, która od lat ukrywa prawdę o swojej rodzinie i pewnie trwałoby tak dalej, gdyby przyjaciele nie potrzebowali jej do niebezpiecznej misji… Przyznaje, że pozytywnie zaskoczyła mnie ta część. Trochę wyrosłam już z opowieści o nastolatkach, ale gdyby więcej było takich wróciłabym z chęcią do nich. Rewelacyjne tempo akcji. Wątek sensacyjny bardzo wiarygodny. Ruszenie problemu domowego i wielkiego poświęcenia nastolatki było tyko plusem. Bohaterowie, mimo iż młodzi, mieli bardzo sprecyzowane plany na przyszłość i dużo robili w celu jej realizacji. Jeśli do tego dodamy, że rodzina Benedict się jednoczy i w mistrzowski sposób pokonuje wroga otrzymamy dobrą pozycję. Mamy nawet możliwość spotkania kilku złych...

Izabela1997 | 2019-03-20

Czasami trzeba wyruszyć w daleką podróż by odkryć prawdę o samym sobie! I popatrzeć na swoje życie z dystansem!
Dary sawantów się równoważą i przeznaczeni odkrywają ich nowe aspekty. Czy uda się pomóc Summer i jej rodzinie? A może to ona wraz ze swoim przeznaczonym ma pomóc rodzinie?
Summer jest niezwykle poukładaną i zorganizowaną sawantką, posiadającą niezwykły dar. Ukrywa wielki sekret o którym nikt nie może się dowiedzieć, jednak prawda wychodzi na jaw. Summer zostaje poproszona o pomoc w wytropieniu jednego z braci Benedictów, który wyruszył w potajemną podróż by odnaleźć swoją przeznaczoną. Gdy poznaję Hala młodego żołnierza okazuje się, że jej takt i opanowanie gdzieś znikają. Co doprowadza Summer do konsternacji. Kim tak naprawdę jest Hal? Summer wpadnie w niezłe tarapaty, a jej decyzje doprowadzą do wielkiego niebezpieczeństwa i zagrożą sawantom. Czy uda się opanować sytuację i zlikwidować zagrożenie? Czy Summer wreszcie będzie wiodła szczęśliwe życie u boku...

Zabookowane | 2018-11-28

„Co ukrywa Summer?” to szósty i podobno ostatni tom bardzo popularnej „Sagi o braciach Benedictach” Joss Stirling. Oczywiście, nie trzeba być nastolatką, by zaczytać się w tej książce (choć z myślą przede wszystkim o nastoletniej grupie wiekowej autorka tworzyła swój cykl). Także nieco starsi czytelnicy (mniej lub bardziej „nieco” – kto by się przejmował!), którzy z nostalgią myślą o pierwszych porywach serca, chętnie zanurzyliby się w świecie romantycznych miłości, okraszonym garścią sił nadprzyrodzonych i sporą dawką przygody – nie będą zawiedzeni perypetiami Summer. Co więcej, zabierając się za lekturę „Co ukrywa Summer”, nie trzeba wcale znać poprzednich części. Każda dotyczy bowiem innej bohaterki: Sky, Phoenix, Crystal, Mysty, Angel i wreszcie Summer. Wszystkie są młode, u progu swojej wielkiej życiowej miłości, a przede wszystkim wszystkie są… niezwykłe. I nie mam wcale na myśli takiej niezwykłości, o której mówi się, gdy ktoś jest szczególnie urodziwy, mądry czy też ma inną...

Sara23 | 2018-09-15
Przeczytana: 15 września 2018

Cóż mogę powiedzieć... Jest to idealne zakończenie sagi o cudownych braciach Benedictach i ich przyjaciół! Trzyma w napięciu do ostatniej strony! Strasznie mi przykro, że to już koniec i wiem, że już niedługo ponownie z wielką przyjemnością przeczytam tę serię! Jest jedyna w swoim rodzaju!

Pozdrawiam,
Sara23 💛

juleczka21 | 2018-09-09
Przeczytana: 09 września 2018

Chcę mi się śmiać i cieszyć z zakończenia a jednocześnie płakać, że ta cudowna seria się skończyła! Chyba mogę śmiało stwierdzić, że jest to moja ulubiona seria książkowa jaką kiedykolwiek czytałam bo w nią potrafię się wciągnąć w stu procentach i współodczuwać to co bohaterowie. Summer jest świetnie wykreowana, reszta postaci również a zbiór tych wszystkich Benedictow to złoto i diamenty. Na pewno wrócę do serii nie raz!

Fille | 2018-08-01
Przeczytana: 30 lipca 2018

Kolejna część sagi o Benedictach, oprócz sprawnie napisanej historii dostajemy też studium życia w toksycznej rodzinie. Wampir energetyczny jest tu postacią niezwykle dosłowną, a opisy drenowania - niezwykle sugestywne.
Duża przyjemność, polecam.

Olga | 2018-07-16
Przeczytana: 07 czerwca 2018

Idealne zakończenie cudownej serii o Braciach Benedictach 💕🌞

Olga | 2018-07-16
Przeczytana: 07 czerwca 2018

Idealne zakończenie cudownej serii o Braciach Benedictach 💕🌞

Skylovmay | 2018-04-16

Uwielbiam tą książkę. Wprawiła moje serce w potok szybkich uderzeń. Na początku byłam sceptycznie do niej nastawiona, ale wszystko się zmieniło po pierwszych stronach. Polecam ją przeczytać jest cudowna !

Monika Szulc | 2018-04-05
Przeczytana: 05 kwietnia 2018

Summer z pozoru ma wszystko, ale tak naprawdę nie ma nic. Piękny dom i pieniądze nie są najważniejsze. Dziewczyna pragnie przyjaciół i możliwości wyboru, jednak stan jej matki jest poważny i tylko ona może utrzymać ją w ryzach. Zrozpaczony ojciec jest tego świadomy, więc zmusza Summer do izolacji i przebywania w pobliżu domu. Kiedy jeden z Benedictów niesłusznie zostaje uznany za zdrajcę, postanawia mu pomóc. Wraz z jego braćmi i ojcem wyrusza do Afganistanu, gdzie jej życie przechodzi kompletną rewolucję! Hal Robinson jest młodym żołnierzem oraz niezwykłym optymistą, jednak jego spotkanie z Summer nie należy do udanych. Muszą nauczyć się współpracować i szybko się okazuję, że to jedno z trudniejszych wyzwań, z jakimi muszą się zmierzyć.

Seria o Braciach Benedictach towarzyszy mi od lat. Co dziwne, kiedy czytam nowy tom, wydaję się lepszy od pozostałych. Mam wielki sentyment do tej serii. Jest to już szósta część, a każda opowiada losy dwójki przeznaczonych, często nie samych...