Ostatnie tchnienie

Wydawnictwo: HarperCollins
Last Breath
Dobra córka
Rudzielec

Charlotte Quinn prowadzi praktykę prawniczą w rodzinnym miasteczku, a swój zawód traktuje jak misję. Chce bronić tych, których społeczeństwo dawno spisało na straty. Kiedy zgłasza się do niej osierocona nastolatka, sugerując, że być może zostanie bezprawnie pozbawiona funduszu powierniczego, Charlotte natychmiast postanawia interweniować. Jednak im więcej faktów wychodzi na jaw, tym bardziej Charlotte żałuje, że przyjęła tę sprawę. Jej klientka notorycznie ją oszukuje i ma na sumieniu o wiele więcej, niż chce wyjawić.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: okładka

Nina | 2017-11-11
Na półkach: Przeczytane, Ebook, 2017
Przeczytana: 05 listopada 2017

Prebook do "Dobrej córki" Warto przeczytać przed sięgnięciem po tę książkę, chociaż nie uważam to za konieczne. Można ale nie trzeba :)

Bruno | 2017-10-26
Na półkach: Posiadam epub, Przeczytane
Przeczytana: 26 października 2017

Nowela, do przeczytania przed tomem "Dobra córka

jenny59 | 2018-04-19
Ulusia | 2018-01-21
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 20 stycznia 2018
Premiera „Dobrej córki” Karin Slaughter

Slaughter znaczy „rzeź”. W myśl tego, że nazwisko zobowiązuje, Karin Slaughter pisze tak, że niejeden się boi. Krwawe sceny, brutalne mordy, dosadne dialogi. Autorka nie oszczędza czytelnika, serwuje mu całe spektrum emocji i to prawdopodobnie dzięki temu sprzedaje się na całym świecie w milionach egzemplarzy.