Uwiedzenie

Tłumaczenie: Miłosz Urban
Wydawnictwo: Akurat
Verführt
ew_cia

Samotność w Londynie doprowadza Sophie do rozpaczy. Cudownie dni i noce, które spędzała z Matteo w Rzymie, wydają się wspomnieniami z innego świata. Zżera ją tęsknota, płonie w niej niezaspokojone pożądanie. Korzystając z pierwszego lepszego pretekstu leci do Włoch… i wszystko znowu jest jak dawniej. Przynajmniej pozornie. Matteo sprawia wrażenie zachwyconego jej przybyciem. Otacza ją czułością i zachwytem, o jakich marzyłaby każda kobieta na świecie, a jego namiętność nie ma sobie równych. Niestety, mroczna przeszłość jej zabójczo przystojnego kochanka kładzie się cieniem na ich związku. Czy dwoje młodych, zakochanych ludzi znajdzie w sobie dość sił, żeby pokonać przeszkody dzielące ich od prawdziwego szczęścia?

źródło opisu: muza.com.pl

źródło okładki: muza.com.pl

tajemniczeksiazki | 2017-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2017

Życie Sophie w końcu nabiera barw. Samotne, nieszczęśliwe noce należą już do przeszłości, a to wszystko dzjeięki niejakiemu Matteo, którego poznała w Rzymie. Niespodziewanie jednak, w wyniku pewnych komplikacji związanych z rodzinnym biznesem kobiety, musi ona koniecznie wyjechać do Londynu. Mężczyzna postanawia jechać z nią, więc wydawać by się mogło, że już lepiej być nie może. Niestety, los bywa złudny i szykuje dla tej pary wiele niemiłych niespodzianek. Pewnego dnia Matteo wyjeżdża z Londynu, odsuwając od siebie Sophie i tak naprawdę nie tłumacząc jej nic. Czy to oznaka końca ich związku?

"Uwiedzenie" to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i szczerze muszę przyznać, że pomimo początkowych obaw (sugerując się okładką i opisami promującymi książkę myślałam, że będzie to erotyk) spotkanie to okazało się być całkiem udane. Niewątpliwie bowiem Kathryn Taylor udało się stworzyć całkiem ciekawą i co najważniejsze wciągającą historię o poszukiwaniu miłości.

Główna...

Justyna | 2017-12-17
Przeczytana: 14 listopada 2017

Erotyczna seria Barwy miłości zafascynowała wiele polskich czytelniczek. Uwiedzenie to najnowsza część. Tym razem wszystko zaczyna się w Londynie, gdzie razem z Sophe przyjeżdża Matteo, aby sporządzić ekspertyzę obrazu.

Tak jak Zatracenie podobnie Uwiedzenie to romantyczna i jak sam tytuł mówi, uwodzicielska historia dwojga kochanków. Fabuła przypomina trochę Modę na sukces, cały czas Sophe i Matteo schodzą się i rozchodzą i tak przez 352 strony. W między czasie wychodzi na jaw straszna tajemnica która gnębi Mattea od dłuższego czasu. Zwrotów akcji jest tu tyle co w dobrym kryminale. Pod koniec się pogubiłam w tych rozłąkach i powrotach. Ale bardzo przyjemnie się czytało. Tak jak części poprzednie tak i ta mnie nie zaskoczyły, ale też nie znudziła. Wszystkie panie, które kochają płomienne romanse z odważnymi opisami scen erotycznych, to cykl Barwy miłości jest napisany specjalnie dla was. Polecam. http://ksiazkinaszapasja.blogspot.com/

Sherry | 2017-11-12
Przeczytana: 11 listopada 2017

JAKI KOLOR MA PASJA?

Sophie nie przypuszczała, że - bądź co bądź - służbowy wyraz do Włoch, kompletnie ją odmieni, ale tak się właśnie stało. Przystojny Matteo Bertani bezceremonialnie wparował do jej życia, pozostawiając jeden z tych niezmywalnych śladów, do których istnienia trzeba będzie się przyzwyczaić. Teraz, gdy rzeczywistość i powrót do rodzinnych stron uderzą w nią z pełną mocą, Sophie będzie musiała stanąć przed pytaniem na ile jest w stanie poświęcić się i zaryzykować dla czegoś, co dla drugiej ze stron może być jedynie romansem. Wraz z pozostałymi problemami, żądającym natychmiastowej uwagi, jak na przykład ratowanie rodzinnej firmy przed kompletną destrukcją, czy mroczną, tajemniczą przeszłością Mattea dającą mu się we znaki, duetowi przyjdzie stanąć do prawdziwej walki o uczucie... którego tak naprawdę sami nie są pewni. Jak skończy się ich historia?

Kathryn Taylor w swojej serii Barwy miłości, miała wzloty i upadki, jednak nie uszło mojej uwadze, że jej styl od...

Grazia_czytaninka_ | 2018-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2018

Powieści Kathryn Taylor nie są mi obce, gdyż wielokrotnie czytałam jej dzieła. Choć jej książki nie zawsze są w stylu "och, nie mogę bez nich żyć", to jednak mimo wszystko styl autorki zawsze wciąga mnie w wir świata bohaterów i z niezwykłą przyjemnością chłonę każde słowo zawarte na łamach jej kart. Tym razem nie było inaczej.

Bohaterowie znani są mi oczywiście z poprzedniej części.

Sophie to kobieta, która jest pewna, czego chce. Nie pozwala dmuchać sobie w kaszę i zawsze dąży do wyznaczonego sobie celu.

Matteo to człowiek zagadka. Raz potrafi być miły i czuły, by za moment przemienić się w człowieka zimnego i pozbawionego uczuć. Ciąży na nim przeszłość, z której nie może się otrząsnąć.

Między tą dwójką jest wyczuwalna niezwykła chemia. Matteo jest w stanie wszystko zrobić dla tej kobiety, jednak ma jeden problem, nie potrafi jej zaufać i dać się ponieść emocjom, gdyż boi się kolejnego cierpienia. Natomiast Sophie wie, jakie towarzyszą jej uczucia względem tego...

gleism | 2017-11-24

Jakoś specjalnie mnie nie urzekła. Przeciętna to najlepsze określenie.

marcHewka | 2017-12-31

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy czytali „Barwy miłości. Zatracenie” Kathryn Taylor. W tej książce poznacie dalsze losy i zakończenie historii miłosnej Sophie i Mateo.

Powieść czyta się przyjemnie i szybko, liczne zwroty akcji i gorące sceny bardzo zaskakują podczas lektury. Romantyczny, uwodzicielski klimat utrzymuje się od pierwszej do ostatniej strony. Jednocześnie nad bohaterami wisi tajemnicza mroczna przeszłość Mateo i niepewna przyszłość rodzinnej firmy Sophie.

Książki Kathryn Taylor mają swój niesamowity czar i urok.
Jestem pewna, że z przyjemnością sięgnę po kolejne jej dzieła.

Anulka870 | 2018-04-08
Przeczytana: 31 marca 2018