Anonimowe wyznania

Okładka książki Anonimowe wyznania praca zbiorowa
Okładka książki Anonimowe wyznania
praca zbiorowa Wydawnictwo: Novae Res reportaż
reportaż
Novae Res
2017-09-27
2017-09-27
anonimowe wyznania żenujące historie prawdziwe historie

Krotkie opowiadania z zycia czasem smutne , wesole oraz i takie dajace do myslenia. Chetnie odwiedze strone anonimowi i moze sama podziele sie czyms z zycia bo nikt nie bedzie wiedzial ze to ja. Nie zaluje ze przeczytalam ta ksiazke. Czasem warto dac szanse takim co maja i male oceny.

To wydanie książkowe kilkuset Wyznań Anonimowych opublikowanych na portalu o tej samej nazwie.

Tematyka bardzo różna, podzielona na podrozdziały tematyczne typu: dzieciństwo, rodzina itp.

Bardzo fajna odskocznia od książek czytanych do tej pory.
Autentycznie przy niektórych historiach można było się pośmiać ale i wzruszyć.

Jedne z większych emocji wywołała historia w której kobieta w ciąży ulega wypadkowi i konieczne jest cięcie Cesarskie. Lekarze dawali kobiecie niewiele szans i chcieli ratować chociaż dziecko. Ale siła upartości matki nie dała za wygraną i wyszła z tego. Niestety walkę musiało stoczyć także i dziecko ze względu na prawdopodobne upośledzenia czy długi pobyt w inkubatorze. Dzieciątko także nie dało za wygraną i oboje wyszli z tego cało i zdrowo 🥰

Była też historia niczym z 'Mody na sukces' gdzie brat głównego bohatera miał zostać jego teściem, a jego teściowa-bratową 🤦‍♀️Jego dziewczyna będzie miała siostrę, a on będzie jej wujkiem 🤣

Polecam książkę na luźniejszy czas jako odkocznię od codzienności.

Bardzo fajna odskocznia od książek czytanych do tej pory.
Autentycznie przy niektórych historiach można było się pośmiać ale i wzruszyć.

Jedne z większych emocji wywołała historia w...

Książkę tę nabyłam na którejś z wyprzedaży w Biedronce. Kosztowała grosze, zatem nie załamuję się jej nieprzydatnością. Tego typu książki są dobre, gdy bardzo się nudzimy, a nie mamy co czytać lub nie mammy dostępu/pieniędzy do czegoś bardziej ambitnego. Wielu użytkowników LC uznało, że treść w niej zawarta to zlepek historii, jakich wiele w sieci. To prawda. A to ktoś się czegoś wstydzi, a to popełnił gafę, zakochał się nie w tej osobie, itp. Nic szczególnego, dlatego polecać nie będę.

Ok, szału nie ma . Spodziewałam się lepszych historii.

Ok, szału nie ma . Spodziewałam się lepszych historii.

Zbiór niesamowitych historii z portalu anonimowe.pl. I gdyby wyciągnąć połowę mniej historii, ale zostawić tylko te najbardziej soczyste byłoby naprawdę co czytać. A tak to niektóre wywołują uśmiech na twarzy, niektóre dziwią i wzruszają, a inne przy innych natomiast zastanawiamy się co robią w tym zbiorze.

Nie wiem co tu można skomentować.
Anonimowe wyznania same się bronią.
Nie brakuje tu zabawnych sytuacji. Siedzisz, czytasz i ryczysz ze śmiechu...

Nie wiem co tu można skomentować.
Anonimowe wyznania same się bronią.
Nie brakuje tu zabawnych sytuacji. Siedzisz, czytasz i ryczysz ze śmiechu...

Co tu pisać krótkie historie anonimowych ludzi, możemy się pośmiać i rozluźnić. Dodatkowo udało mi się ja kupić za trzy złote.

Nastolatkom na pewno się będzie podobać. Taka spoko książka 😉 dla starszyzny nieco infantylna i banalna.

Obyczajowe, krótkie, wesołe ,inspirujące, wzruszające, a także: smutne, banalne,słabe i żenujące historyjki.
Idealne jako przerywnik, czy do czytania w komunikacji miejskiej

Idealne jako przerywnik, czy do czytania w komunikacji miejskiej

Taki zbiór historii,jedne śmieszne inne smutne inne mało prawdopodobne. Po prostu można przeczytać dla poprawy humoru.

Dodaj cytat z książki Anonimowe wyznania