Millénium: La reine dans le palais des courants d'air
komiksy
Ireksamb

Po masakrze w Gosseberdze ciężko ranny Zalaszenko zostaje przewieziony do szpitala, siłacz Niedermann ucieka, a Lisbeth Salander znika bez śladu. Ani policja, ani dziennikarz śledczy Mikael Blomkvist nie wiedzą, czy młoda hakerka przeżyła rzeź. Tymczasem odradza się – rozwiązana wiele lat wcześniej po upadku państw komunistycznych – Sekcja Specjalna tajnej szwedzkiej policji politycznej....

Tymczasem odradza się – rozwiązana wiele lat wcześniej po upadku państw komunistycznych – Sekcja Specjalna tajnej szwedzkiej policji politycznej. Starzy agenci chcą za wszelką cenę zatrzeć ślady swojej dawnej działalności obejmującej też współpracę z Zalaszenką. Nie cofną się przed najgorszą zbrodnią, byle nie wyszły na jaw ich tajemnice. Czy Blomkvistowi uda się znaleźć sojuszników na tyle silnych, by przeciwstawić się wpływowym członkom sekcji?

źródło opisu: Egmont, 2017

źródło okładki: www.swiatkomiksu.pl

Joanna Sikora | 2018-05-26
Przeczytana: 16 maja 2018

Niesamowita kontynuacja, kolejna afera i niespodziewane zakończenie.Doskonała akcja a dalsze losy bohaterów naprawde zaskakują.Czy może być coś lepszego niż spełnienie marzeń ?.Serdecznie polecam

Joanna | 2018-08-16
peli | 2018-07-23