Rescue Breathing

Okładka książki Rescue Breathing Zoe Norman
Okładka książki Rescue Breathing
Zoe Norman Wydawnictwo: Amazon Digital Services Cykl: Breathe (tom 1) literatura piękna
Breathe (tom 1)
Rescue Breathing
Amazon Digital Services
2014-06-11
2014-06-11

Początek książki bardzo dynamiczny, choć dość często ostatnio spotykany. Dwoje ludzi spotyka się w samolocie i coś zaczyna między nimi iskrzyć. Owen, strażak, wybiera się na wieczór kawalerski przyjaciela, a Olivia na sympozjum. Tak to spędzają niezapomniane chwile w Vegas. Po powrocie już nie jest tak słodko i sielankowo, ale ich znajomość nadal twa. Jednak nie byłoby dramatu, gdyby jedna osoba czegoś nie zepsuła i tym razem zawinił strażak, raniąc uczucia Olivii. Czy złamane serce da się uleczyć? Czy potrzeba do tego aż tragedii? Polecam, świetna lektura na weekend, która ma kontynuację.

2052

Kiedy mieszkająca na Manhattanie, psycholog Olivia Burke, otrzymuje zaproszenie do Seattle, by zaprezentować jej badanie nad traumą u wojskowych, jest zdeterminowana, żeby wyruszyć w podróż służbową, aby zacząć leczyć swoje własne złamane serce.

Owen Maxwell, strażak FDNY, jest niepoprawnym playboyem, który spędza dnie na ratowaniu życia, a noce łamiąc serca. Każdego dnia ryzykuje swoje życie i jest sceptyczny jeśli chodzi o swoje serce. Ale kiedy spotyka Olivię, dziewczynę z roztrzaskaną duszą – złość ulatuje.

Spędzają gorący weekend w Seattle i okazuje się, że chcą dzielić ze sobą dużo więcej.

Zarówno Olivia jak i Owen są w potrzebnie, by uleczyć swoje serca. Czy będą w stanie zrobić to dla siebie, czy są tak uszkodzeni, że pójdą z dymem.

Rescue Breathing jest podróżą dwóch zagubionych dusz, próbujących tchnąć nowe życie w siebie nawzajem, nie tracąc w międzyczasie siebie.

• Nieoficjalne tłumaczenia
  • Dobre 👍