Płomienne uczucia

Cykl: Siostry ze Złotego Brzegu (tom 02) | Seria: Saga norweska
Wydawnictwo: Edipresse
jagusia

Josefine i Martine Vik po nagłej śmierci ojca porzucają swoje dotychczasowe życie i przenoszą się do ciotki, która mieszka w malowniczym miasteczku Drobak położonym na południowym wybrzeżu Norwegii. Wkrótce po przeprowadzce jedna z sióstr natrafia na ślad rodzinnej tajemnicy. Okazuje się, że w pobliskim hotelu przed dziesięciu laty w niewyjaśnionych okolicznościach została zamordowana ich matka, a świadkiem tej zbrodni była jedna z córek właścicieli hotelu. Czy znaleziony pamiętnik pomoże Josefine i Martine w rozwikłaniu zagadki morderstwa i poznaniu miłosnego sekretu matki?
Jak wydarzenia z przeszłości wpłyną na ich dalsze życie?

Emma Strand wbrew woli swoich rodziców zadurza się w Brage’u Halvorsenie. Na wieść o jego planowanym wyjeździe, postanawia spędzić z nim noc. Tymczasem Josefine coraz częściej myśli o Kristianie Strandzie. Nie może zapomnieć jego gorącego pocałunku. Gdy w hotelu wybucha pożar, a Kristian rzuca się, by ratować uwięzioną w hotelowym pokoju Emmę, Josefine szaleje z niepokoju. Czy ukochanemu uda się oswobodzić siostrę i ujść z życiem z płonącego budynku?

źródło opisu: /www.swiatksiazki.pl/

źródło okładki: /www.swiatksiazki.pl/

wiola | 2018-04-11

Drugi tom równie interesujący jak pierwszy świetnie poprowadzona akcja, polecam

fanka | 2017-09-23
Przeczytana: 21 września 2017

Ciekawe losy sióstr. Czekam na następne tomy. Polecam.

Patanielata | 2017-09-20

Druga część wspaniałej książki! Tyle co mogę o niej napisać to romans,romans i jeszcze raz romans! Czytajcie, czytajcie!