Moje wesele. Jak perfekcyjnie przygotować przyjęcie

Wydawnictwo: Arkady
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
How to Style Your Perfect Wedding
ślub, wesele
poradniki
Aleksandra Wilk

Ten przewodnik poprowadzi pannę młodą od zaręczyn aż do ślubnego kobierca, pomagając wybrać dla jedynej i niepowtarzalnej uroczystości pełne fantazji motywy w prześlicznej palecie barw. Książka pełna jest wysmakowanych plastycznie i konsekwentnych w stylu przykładów projektów zaproszeń, doboru kwiatów, dekoracji stołu, wystroju sali itp. Kolejne ilustracje pokazują, jak urzeczywistnić wyrafinowane idee i zapewnić im profesjonalne wykończenie.

źródło opisu: http://www.arkady.info/

źródło okładki: http://www.arkady.info/

Ta książka niestety nie pozwoli nam na przygotowanie perfekcyjnego wesela.
Wiele rad dostosowanych jest do wesel zachodnich lub amerykańskich, które odbiegają od polskiej rzeczywistości. 2/3 książki to zdjęcia (które są naprawdę piękne) i propozycje aranżacji weselnych - według mnie to największy plus tego poradnika. Pozostała część to głównie wypunktowania (o czym nie zapomnieć, co zrobić) lub komentarze i uwagi.
Kupując tę książkę liczyłam na coś więcej. Pomimo pięknego wydania i oprawy graficznej, nie jest warta 70 zł. Brak w niej konkretów, a to co już zostało napisane w niewielkim stopniu nadaje się do wykorzystania w praktyce.

kleopater | 2018-03-20
Alexandra3663 | 2017-11-04