Gorące lato i inne ciepłe opowieści

Okładka książki Gorące lato i inne ciepłe opowieści Dariusz S. Jasiński
Okładka książki Gorące lato i inne ciepłe opowieści
Dariusz S. Jasiński Wydawnictwo: DJ Studio fantasy, science fiction
40 str. 40 min.
DJ Studio
2017-09-20
2017-09-20
40 min.
piekło diabeł demon duchy

Okładka książki Kontury nr 1 Barbara Gabrysz, Dariusz S. Jasiński, Marcin Pietraszek, Joanna Radosz, Redakcja magazynu Kontury, Agnieszka Szymanik, Bogdan Wiśniewski, Tomasz Wybranowski
Kontury nr 1 Barbara Gabrysz, Da...
Okładka książki Science Fiction 2002 04 (14) Marina Diaczenko, Siergiej Diaczenko, Grzegorz Gortat, Aleksandra Janusz, Dariusz S. Jasiński, Krzysztof Kochański, Jan Rudziński, Tomasz Suwalski, Rafał A. Ziemkiewicz
Science Fictio... Marina Diaczenko, S...
Okładka książki Kochankowie niedoskonali Sylwia Błach, Brudnopis, Tomasz Czarny, Krzysztof T. Dąbrowski, Eryk Edwardsson, Piotr Ferens, Michał Grabowski, Dariusz S. Jasiński, Agnieszka Nosek, Justyna Przystawska, Katarzyna Skrzyńska, Anna Sobkowiak, Mateusz Stypułkowski, Maciej Szymczak, Dominika Tomczak, Marzena Woźniak
Kochankowie ni... Sylwia Błach, Brudn...

Porywająca, fascynująca, zaskakująca. Nieszablonowe opowieści, zmuszające do refleksji jeszcze długo po odłożeniu książki na półkę.

Cóż można napisać o własnej książce? Chyba tylko tyle, że przedstawiam w niej cztery tematycznie związane opowiadania. Trzy z nich to moje najnowsze teksty z tego i ubiegłego roku (2016 i 17). A żeby można było zamieścić je w singlu literackim - dołożyłem jeszcze jedno sprzed piętnastu lat i powstało to, co mam nadzieję sprawi Wam trochę radości - pozwoli na chwilę refleksji, czasem rozbawi, ale wierzę, że przede wszystkim utkwi w pamięci na dłużej.
Jeśli sami piszecie - powieści, opowiadania, wiersze itp - zajrzyjcie też na stronę mojego małego (na razie) wydawnictwa - DJ Studio, pomogę Wam wydać się po najniższych możliwych kosztach na papierze i elektronicznie. Wydawnictwo założyłem tylko dlatego, że wielu autorów albo nie może się przebić u dużych wydawców, albo nie ma dużych pieniędzy na istniejący na rynku self-publishing. Dość powiedzieć, że z korektą, podstawową redakcją, projektem okładki, składem, łamaniem, wydrukiem na papierze, jednym egzemplarzem autorskim, ISBN, egzemplarzami obowiązkowymi musielibyście zapłacić ok 120 zł za taką książkę, jak moja (singiel 40 stron)! Poza tym za każdy sprzedany egzemplarz dostaniecie początkowo 40%, a po sprzedaniu ustalonej liczby - 50% (zresztą wszystko jest do ustalenia) ceny sprzedaży (minus podatek). Na razie jesteśmy w jednej księgarni internetowej, ale wkrótce postaram się to zmienić. Sprawa jest prosta - ja poświęcam czas na przygotowanie książki, wy na jej napisanie - powinniśmy zarobić podobnie... Piszcie do mnie - sam jestem autorem (kontakt znajdziecie na stronie) i jestem świadom Waszych potrzeb i problemów. Chcę Wam pomóc zaistnieć, a zarobimy na tym wspólnie.

• Mam

Dodaj cytat z książki Gorące lato i inne ciepłe opowieści